RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Увольнение совместителя


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/08 14:47  А8 > А8    3/04/08 13:26Дерево
Актуально

3/04/08 13:26  А8   Дерево
Шановні колеги,
Чи можна звільняти сумісника на підставі ст.43-1 КЗпП України (звільнення з суміщуваної роботи у зв'язку з прийняттям на роботу іншого працівника, який не є сумісником, а також у зв'язку з обмеженнями на роботу за сумісництвом, передбаченими законодавством)? Ротань і К в своєму коментарі дотримуються думки, що на підставі ст.43-1 КЗпП України можна звільняти тільки сумісників, які працюють на державних чи комунальних підприємствах. Мені незрозуміла їх логіка. Що думаєте?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100