RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Отримання доходу із-за кордону


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/02/12 11:10  АртемВойтенко > AriadnA    25/02/12 14:53Дерево
Під іноземною компанією ви розумієте нерезидента? Якщо так то згідно з ч.1 ст.52 ЗУ "Про Міжнародне приватне право" до трудових відносин застосовується право держави, у якій виконується робота, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України. Я це розумію так що трудові відносини регулюються Кодексом законів про працю.

У звязку з цим я б хотів відновити обговорення нижче, що стосувалося податкових та валютних аспетків. Як в даному випадку будуть відбуватися відрахування в пенсійний та інші фонди?

25/02/12 14:53  AriadnAОтправить письмо > Hawaii    7/04/08 16:03Дерево
А могут быть какие-нибудь проблемы при заключении трудового договора между резидентом и иностранной компанией?

8/04/08 19:13  KarbofosОтправить письмо > Ofelia    8/04/08 15:16Дерево
у декларації сума одержаного доходу зазначається у валюті та в українській гривні

15% ви ніяк не зможете сплачувати у валюті, якщо сторони домовляються про долари, то при стабільному курсу 5,05 теж ніякої різниці. але якщо суттєві суми у євро то вже інша справа


8/04/08 15:16  OfeliaОтправить письмо > Karbofos    8/04/08 15:13Дерево
яка різниця за яким, якщо сторони домовились про ціну у валюті?

8/04/08 15:13  KarbofosОтправить письмо > tanako 1    7/04/08 16:13Дерево
можливо, це як вам буде зручно

ще цікавий момент -переведення іноземної валюти в національну за яким курсом? я особисто здійснюю за курсом нацбанку на момент зарахування на рахунок. може у когось інакше?

7/04/08 16:13  tanako 1 > Hawaii    7/04/08 16:03Дерево
Дуже дякую, у мене склалася така ж сама думка, але шось мені не вірять... ймовірно не маю дару переконання
а чому саме картковий?
а поточний в іноземній валюті можливо?

7/04/08 16:03  HawaiiОтправить письмо > tanako 1    4/04/08 12:40Дерево
Я похожую ситуацию разбирала для себя. Даю Вам своё видение данной ситуации.
Відповідно до Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 року іноземний доход фізичних осіб - резидентів України є об’єктом оподаткування. Сума такого доходу включається до загального річного оподаткування доходу платника податку - їх отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію до Державної податкової інспекції за місцем свого проживання з 01.01 по 31.03 року, наступного за роком отримання таких доходів.
Ставка податку на іноземний доход у вигляді заробітної плати становить 15 % від об’єкта оподаткування (від отриманої заробітної плати).
Статтею 21 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» передбачено, якщо міжнародним договором, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України, встановлено інші правила ніж ті, що передбачено зазначеним Законом, застосовуються норми такого міжнародного договору стосовно суб’єктів, які підпадають під його дію.
На даний час між Україною та Британськими Віргінськими Островами відсутній договір/угода, який би передбачав умови оподаткування доходів фізичних осіб – резидентів України. Британські Віргінські Острови не є учасником угод про уникнення подвійного оподаткування, тому при вирішенні даного питання застосовуються положення Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб».
Іноземний дохід, отриманий фізичною особою, звільняється від будь-яких інших відрахувань в Україні, а саме, від відрахувань до Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.
Відповідно до законодавства України сплата внесків до зазначених фондів є обов’язком підприємства-роботодавця, яке, зокрема, створено відповідно до законодавства України, або має представництво на території України. Компанія « Лтд.» не відноситься до таких роботодавців і не повинно здійснювати відрахування до фондів. Фізична особа має право самостійно здійснювати внески до цих фондів за власною ініціативою, проте це не є обов’язком.
Фізична особа може співпрацювати з компанією на підставі трудової або цивільно-правової угоди. Заробітну плату може отримувати в банківській установі на відкритий картковий рахунок.

У випадку, якщо фізична особа є суб’єктом підприємницької діяльності (СПД), який знаходиться на єдиному податку, то відносини між фізичною особою - СПД та компанією оформлюються цивільно-правовою угодою. При отриманні доходу на підставі цивільно-правової угоди, фізична особа - СПД сплачує фіксований розмір єдиного податку. В розмір єдиного податку включені відрахування до Пенсійного фонду. Окремі відрахування до Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві фізична особа - СПД не здійснює.

Висновок: при отримані фізичною особою – резидентом України заробітної плати від компанії «Лтд.» вона повинна самостійно сплатити лише податок з доходів фізичних осіб у розмірі 15% від отриманого доходу.

При отриманні фізичною особою – СПД доходу від іноземної компанії, він повинен буде заплатити фіксований розмір єдиного податку на загальних підставах."

7/04/08 15:20  DraftОтправить письмо > Draft    7/04/08 15:18Дерево
ага... дочитав таки ;)) краще карточку завести

7/04/08 15:18  DraftОтправить письмо > Ofelia    7/04/08 12:26Дерево
Зовнішньоекономічна діяльність - діяльність суб'єктів господарської діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами;

7/04/08 15:04  tanako1 > Ofelia    7/04/08 12:26Дерево
Ясно,
чи вірно я розумію, що для того, щоб отримувати заробітну плату, або винагороду по цивільно-правовому договору, із-за кордону, достатнім буде відкрити рахунок в іноземный валюті?

7/04/08 12:26  OfeliaОтправить письмо > tanako 1    7/04/08 10:30Дерево
Суб"єктами зовнішньоекономічної діяльності можуть бути і фізичні особи - громадяни, тому я не вважаю, що така реєстрація необхідна в цьому випадку.

7/04/08 10:30  tanako 1 > tanako 1    4/04/08 14:22Дерево
Ще виникло питання
якщо укладати цивільно правовий догові, то він буде зовнішньоекономічним
і його можна буде уклати тільки після реєстриції як СПД?

4/04/08 14:22  tanako 1 > Ofelia    4/04/08 13:17Дерево
А як з пенсіним фондом?
А якщо працювати на підставі цивільно-правової угоди?
Я так розумію так само?

4/04/08 13:34  KarbofosОтправить письмо > Ofelia    4/04/08 13:17Дерево
+у цьому випадку запастися висновком про сплату податку у цій країни

4/04/08 13:17  OfeliaОтправить письмо > Karbofos    4/04/08 13:12Дерево
От тільки у разі оподаткування цих доходів закордоном, потрібно буде подивитись відповідну конвенцію про уникнення подвійного оподаткування (якщо така є) аби не мало місце подвійне оподаткування.

4/04/08 13:12  KarbofosОтправить письмо > tanako 1    4/04/08 12:46Дерево
вам треба буде подавати декларацію про доходи після закінчення кожного року (так як ви будете отримувати іноземні доходи) за цим законом

4/04/08 12:46  tanako 1 > Ofelia    4/04/08 12:41Дерево
просто особа не буде фізично віїжджати за кордон
кошти будуть надходити в Україну
і всі податки та збори будуть здійснюватися в Україні
просто скористатися законом "Про оподаткування доходів фіз осіб"?

4/04/08 12:41  OfeliaОтправить письмо > tanako 1    4/04/08 12:40Дерево
В цьому випадку Вам потрібно дивитись норми трудового законодавства країни-роботодавця.

4/04/08 12:40  tanako 1   Дерево
Особа бажає вступити в трудові правовідносини з юридичною особою, яка є іноземним субєктом господарювання и не має представництв на территорії України, яким чином дане питання врегульовано нормами законодавства України (податкові, валютні аспекти)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100