RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

специалистам таможенникам


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: таможня
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/03/14 00:24  Stindere > Валеро    7/04/08 11:43Дерево
Интересует такой вопрос- могу ли я ввезти для частной украинской клиники вот такой МРТ сканер [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] в режиме временного ввоза, и скажем через год вывезти его обратно в Европу?

7/04/08 11:43  ВалероОтправить письмо > юрий м    7/04/08 09:40Дерево
спасибо

7/04/08 09:46  Sven > Валеро    7/04/08 09:11Дерево
Брехня! (с) Есть, правда, "весёлое" постановление КМУ N 1766, где предусмотрено, что за товар до 5000 евро ДТС подаётся по желанию. Вот, только, желания таможенников не всегда совпадают с нашими, как ни странно.

7/04/08 09:40  юрий м > Валеро    7/04/08 09:11Дерево
В любом случае будет таможенное оформление, физ. лица оформляют транспорт для личного пользования в основном на границе.будет проходить все виды контроля на таможне в том числе и через отдел тарифов. Возможно но в варианте наследства.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарiв та транспортних засобiв, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територiю України
Стаття 8. Особливостi оподаткування окремих товарiв та транспортних засобiв, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територiю України
При ввезеннi на митну територiю України звiльняються вiд оподаткування: 7) транспортнi засоби в кiлькостi однiєї одиницi по кожнiй товарнiй позицiї та товари, що ввозяться (пересилаються) громадянами i входять до складу спадщини за законом, вiдкритої за межами України на користь резидента, у разi пiдтвердження її складу органами, що вчиняють нотарiальнi дiї у країнi її вiдкриття. Зазначене пiдтвердження легалiзується у вiдповiднiй закордоннiй дипломатичнiй (консульськiй) установi України, якщо iнше не передбачено мiжнародними договорами України.
Транспортнi засоби, що ввозяться громадянами в Україну як спадщина, пiдлягають тимчасовiй постановцi на облiк в уповноважених державних органах на термiн до трьох рокiв з оформленням документiв на право тимчасової експлуатацiї таких транспортних засобiв без права вiдчуження та/або передачi в користування iншим особам зi сплатою податку з власникiв транспортних засобiв та iнших самохiдних машин i механiзмiв.
Транспортнi засоби, зазначенi в цьому пунктi, можуть бути вiдчуженi або переданi у володiння, та/або у користування, та/або у розпорядження впродовж трьох рокiв з моменту ввезення на митну територiю України тiльки пiсля сплати у повному обсязi всiх податкiв та зборiв (обов'язкових платежiв), передбачених законодавством України, на день ввезення транспортного засобу на митну територiю України.
(пункт 7 частини першої статтi 8 у редакцiї Закону України вiд 06.12.2006 р. N 427-V)
Удачи!

7/04/08 09:11  ВалероОтправить письмо   Дерево
Интересует вопрос: действительно ли гражданин России может подарить гражданину Украины автомобиль и при этом процедуру растамаживания проходить ненужно. Если так то каким документом это урегулировано

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100