RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

чи можлива оренда у даному випадку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/04/08 19:39  орендр > 2208    8/04/08 16:15Дерево
а как здесь буде обходиться ст. 76 ЗУ Про бюджет на 2008 р. що державна власнисть передаеться в оренду лише за конкурсом!!???

9/04/08 10:20  орендр > О.О.Х.    8/04/08 20:57Дерево
Мы не гос. акционерн. предприятие, это мы у них хотим взять в долгосрочную аренду недвижимость, но в уставе ихнем по поводу розпорядження майном, передачи в оренду, ничего не сказано. Меня смущает одно - режим имущества "державна власнисть"!!! и как ты не крути, мне кажется, если не сейчас, то потом могут возникнуть проблемы по поводу вызнання договору недийсным и т.д.!!! А мы хотим в этот объект аренды вложить не малую сумму и заберут-не заберут, 50 на 50%, нас никак не устраивает!!!;(((

8/04/08 20:57  О.О.Х. > орендр    8/04/08 17:35Дерево
Проблемы с отчуждением будут однозначно. Без разрешения ФГУ они ничего не продадут.
А обойти постановление вполне реально, предпоследний абзац всеми любимого постановления КМУ от 24.12.2007 г., говорит, об ограничениях по вашему предприятию. Запрета аренды там нет.
Смотрите устав, возможно там заложены какие то ограничения. А так скорее всего нотариусы пойдут на подобный договор.

8/04/08 17:35  орендр > 2208    8/04/08 16:15Дерево
тобто Ви вважаєте, що при укладенні договору оренди на нерухоме майно, що є у державної акціонерної компанії з 100% держ. власністю, без конкурсу, без погодження з ФДМ, не буде жодних проблем і до цих правовідносин не буде застосовано вимоги ЗУ "Про оренду державного та комунального майна", зокрема вимог ст. 5 цього Закону???

8/04/08 16:15  2208 > орендр    8/04/08 14:01Дерево
Положення Закону "Про оренду державного та комунального майна" може застосовуватися субсидіарно і у тому випадку, коли майно не є державним, а сторони в договорі оренди не виключили застосування цього Закону (хоча, по застосуванню Закону про оренду є діаметрально протилежні судові рішення, в тому числі ВСУ).
По правовому режиму майна: не слід змішувати та ототожнювати права на різні об"єкти права власності різних суб"єктів: на корпоративні права та нерухоме майно.

8/04/08 14:42  орендр > 2208    7/04/08 17:34Дерево
проглядував судову практику, там при словах "державна власність", суди одразу схиляються до ЗУ "Про оренду держ. та ком. майна", одразу залучають ФДМ до справи і т.д. Тобто, головною перепоную у даній ситуації є належність чи не належність даного майна до державного. І я не бачу достатніх підстав для того, щоб вважати дану власність не державною, як Ви вказуєте, що припиняється право власності у держави, і набувається право власності у товариства.

8/04/08 14:01  орендр > 2208    7/04/08 17:34Дерево
просто Вы же сами говорите, что есть другая точка зрения по поводу того, что имущество , например, национальных акционерных компани являються гос. собственностью, а если гос. собственность, то уже есть основания для приминения конкурса по ЗУ "Про бюджет на 2008" и подпадает выходит под ЗУ "Про оренду державного та комунального майна". На основании чего не будет подпадать под действия этих законов имущество гос. акционерных компний???

7/04/08 17:34  2208 > орендр    7/04/08 12:58Дерево
1 чи 100% КП держави в СК корпоратизованого ГТ - це не має значення. Суть (правовий режим майна) від цього не змінюється. При коропоратизації майно праовпопердника передається до СК перетвореного ГТ, тобто, держава фактично передає майно до СК ГТ, що є підставою для припинення права власності держави на передане майно та підставою виникнення права власності на вказане майно у ГТ.

7/04/08 12:58  орендр > 2208    7/04/08 12:53Дерево
ага, а якщо там усі 100% корпоративних прав держави?
+ воно як я зрозумів створене у процесі корпоратизації - перетворене з державного лізингово підприємства, що виключає припустимість того, що майно було не у держ. власності.

7/04/08 12:55  орендр > 457893    7/04/08 12:51Дерево
ага, т.е. на Вас распространялись нормы, что регулируют деятельность унитарных гос. предприятий (ст. 73 ХКУ), комерческих гос. предприятий (ст. 74 ХКУ) и т.д.??

7/04/08 12:53  2208 > орендр    7/04/08 12:41Дерево
Майно ГТ, в СК якого державі належать КП не є державною власністю, а власністю самого ГТ (хоча є й інша точка зору як в роз"язненнях Мін"юсту, так і в окремих судових рішеннях). Уповноважені державні органи, які здійснюють управління КП держави, можуть приймати рішення про вчинення правочинів з майном ГТ. Тобто, державі - КП ГТ, ГТ - майно ГТ.

7/04/08 12:51  457893 > орендр    7/04/08 12:41Дерево
Да. Лет 5 назад я работалл В ГОАО (Государственное открытое акционерное общество). На нас распространялись все ограниченияограничи применимые к ГП.

7/04/08 12:41  орендр > 2208    7/04/08 12:18Дерево
будьте ласкаві, скажіть на підставі чого у Вас така думка.
І чи можливо вважати державною власністю майно акціонерної компанії, 100% КП якої належать державі???

7/04/08 12:18  2208 > орендр    7/04/08 09:29Дерево
Вказане розпорядження не розповсюджується на передачу в оренду майна ГТ, в якому державі належать КП.

7/04/08 11:57  орендр > Lirik76    7/04/08 11:53Дерево
смотрел и искал, но ничего там по поводу корпоративных прав государства и тому подобного нет!!!(((
просто везде более-менее нормально описано правовой режим имущества гос. предприятий и т.д., а вот что касается - имущества, что находиться в собственности компаний, где корпоративные права принадлежат госкударству - здесь уже дырочка!!!(((

7/04/08 11:53  Lirik76 > орендр    7/04/08 11:42Дерево
а в лиге не смотрели коментов по данному вопросу?

7/04/08 11:42  орендр > орендр    7/04/08 10:58Дерево
ніхто мабуть не сталкувався з таким, да?
підскажіть, окрім аргумента - ч. 3, ст. 73 ХКУ, ще є якісь нормативні підстави вважати нерухоме майно, що належить компанії, 100 % акцій яких належить державі - державною власністю?!?!?

7/04/08 10:58  орендр > Лука Мудищев    7/04/08 09:57Дерево
кхе-кхе...

7/04/08 10:14  орендр > Лука Мудищев    7/04/08 09:57Дерево
Вм рахуєте, що акціонерне товариство - це державне підприємство?? а як пояснити той факт, що у класифікаторі організаційно-правових форм - є окремо державне підприємство і окремо акціонерна компанія. І тут саме акціонерна компанія. Просто я також бачив це у ГК і якщо виходити із визначень ГК, то дійсно, підприємство - це також акціонерна компанія. Тоді виходить класифікатор протирічить ГК. І ще такий нюанс - у правовстановлювальному документі - у свідоцтві на право власності на приміщення написано, що власником є акціонерна компанія. І якщо майно закріплюється на праві господарського відання, я непам'ятаю, чи видається свідоцтво на прапво власності, чи там просто наказом передається у господарське відання??

7/04/08 09:57  Лука МудищевОтправить письмо > орендр    7/04/08 09:29Дерево
ч.3 ст. 73 ХКУ

7/04/08 09:29  орендр   Дерево
привіт усім!!! скажіть будь-ласка, чи розповсюджується режим "державної власності" на нерухоме майно, що належить акціонерній компанії, у якої 100 % акцій належить державі!??? просто необхідно визначитись, чи буде розповсюджуватись на нерухоме майно, що знаходиться у власності зазначеного акціонерного товариства, мараторій на заборону оренди за розпорядженням КМУ № 1231-р від 27.12.2007 р??
буду вдячний за будь-які поради!!!;)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100