RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Допоможіть вірно звільнитись із роботи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/04/08 16:36  Істинка > Гад    7/04/08 16:00Дерево
На основі цього я бпотім не виплатив би йому зарплату, склавши протокол про понесену втрату можливого прибутку
Обнять и плакать. Сами придумали, или кто подсказал?

7/04/08 16:07  OfeliaОтправить письмо > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
В таком случае возникает закономерный вопрос: а работали ли Вы вообще? Или просто занимались волонтерством? Т.е. в таком случае все держится на честном слове.

Смотрите извлечение из КЗоТа:

Стаття 47. Обов'язок власника або уповноваженого ним органу провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.

У разі звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу він зобов'язаний також у день звільнення видати йому копію наказу про звільнення з роботи. В інших випадках звільнення копія наказу видається на вимогу працівника.

7/04/08 16:05  Роботяга > Гад    7/04/08 16:03Дерево
Я виходив із 9-ї годтнт ранку і до 9- вечора,тиждень працював,а тиждень відпочивав,на вихідні теж робив. Але я не знаю на основі чого я так працював

7/04/08 16:03  Гад > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
Треба було обовязково зареєструвати заяву про звільнення!!!Ще один ньюанс,ви як працювали позмінно,погодинно чи то ще якось???

7/04/08 16:01  Роботяга > Lighterin    7/04/08 16:00Дерево
Про оплату питав,сказали що все віддадуть при звільненні разом із трудовою

7/04/08 16:00  LighterinОтправить письмо > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
А не питали нІкого - де оплата і коли її чекати?

7/04/08 16:00  Гад > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
Як на мене,то я б на місці роботодавця звільнив би такого працівника за прогул. Його заяву просто б викинув, а на другий день написав би протокол про відсутність на роб.місці більше 3-х годин. Отак-от.Досить прискорбна ситуація. На основі цього я бпотім не виплатив би йому зарплату, склавши протокол про понесену втрату можливого прибутку. Труба діло:(

7/04/08 15:53  kdizels > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
Когда завление на увольнение давали, надо было хоть его визы дождаться или секретаря отметку о принятии. Теперь ждите трудовую, если вернут со штампом предприятия, хоть что-то можите получить, а так ничего.

7/04/08 15:30  Профі777 > Роботяга    7/04/08 15:29Дерево
Думаю що Вас просто кинули,як лоха!

7/04/08 15:29  Роботяга   Дерево
Ситуація така:1 березня 2008 року я влаштувався на роботу у поліграфічну компанію. Фактично я не писав ні заяви про прийняття на роботу і не бачив наказу про моє призначення,хоча трудову книжку їм віддав.Зарплати ми погодили у розмірі 4000 грн,але я не в курсі чи це її офіційний розмір. В результаті пройшов місяць і я не отримав зарплату. Тиждень тому я віддав своєму керівникові заяву про звільнення і він сказав,що я вільний, а за розрахунком щоб прийшов через 14 днів,бо цього вимагає закон?Але ж ці два тижні я фактично вже не працюю і не маю змоги влаштуватися на іншу роботу. Порадьте,як мені краще вчинити в такій ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100