RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Мирова угода між стадіями: закінчення судового процесу і порушення виконавчого провадження

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

18/05/18 13:10  alertik > kyivlegal    1/10/15 17:35Дерево
Також цікаво - особливо після 2018

1/10/15 17:35  kyivlegalОтправить письмо > Віка    7/04/08 16:57Дерево
Так чим закінчилось питання про мирову між стадіями?

17/01/15 12:22  транквилизатор > Elli_and_Ko    17/01/14 10:39Дерево
нельзя!

16/01/15 15:10  kokok > Elli_and_Ko    17/01/14 10:39Дерево
1. Обязан ли должник платить исполнительный сбор, если стороны уже после добровольного срока исполнения заключат мировое соглашение?

2. Можно ли снять арест с имущества, после того как будет заключено мировое соглашение, но не выплачен исполнительный сбор?

17/01/14 10:39  Elli_and_KoОтправить письмо > Zarrra    26/03/13 17:43Дерево
возник тот же вопрос, но по гражданскому процессу: есть решение, вступившее в законную силу. По этому решению обеим сторонам присуждено выплатить друг другу примерно одинаковую сумму. Пока вижу путь через ст.372 ГПК, но не хочется допустить, чтоб одна из сторон (физ.лицо) обратилось в исполнительную с заявлением об открытии производства к юр.лицу, т.к. имущество с юр.лица взыскать можно, а вот с физ.лица - нет (у него официально нет ничего за душой) :) Вот и интересует: была ли положительная практика обращения к суду с утверждением мирового соглашения на стадии добровольного выполнения решения суда. Заранее спасибо за Ваши мнения

7/05/13 10:45  Daria_BОтправить письмо > Zarrra    26/03/13 17:43Дерево
Якщо ще досі актуально,то зверніть увагу на п.7. 9 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України №9 від 17.10.2012 року "Про деякі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України".
"Судом може бути затверджено мирову угоду на підставі статті 121 ГПК України ЛИШЕ ЗА УМОВИ наявності ВІДКРИТОГО виконавчого провадження з примусового виконання судового рішення згідно з Законом України "Про виконавче провадження". Якщо таке виконавче провадження не відкрито на момент звернення до суду щодо затвердження мирової угоди, суд відмовляє в її затвердженні, що не виключає повторного звернення з відповідною заявою вже після відкриття виконавчого провадження.

26/03/13 17:43  Zarrra > Kosovsky Maxim    8/04/08 15:59Дерево
Снова актуален вопрос по поводу возможности заключения мирового после вынесения решения суда (1я инст), но до открытия исполнительного производства.
У кого какие мысли, практика?

14/07/09 10:45  МазайОтправить письмо > Віка    9/04/08 11:10Дерево
Чи можуть умови мирової угоди про закриття виконавчого провадження відрізнятись від рішення суду?

15/05/08 12:33  lemurОтправить письмо > Киан    9/04/08 13:06Дерево
Вышка рассказала, что делать с мировой угодой:
ПРЕЗИДІЯ ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї

25.04.2008 N 04-5/141

Господарські суди України

Про внесення змін і доповнень до деяких роз'яснень
президії Вищого арбітражного суду України
і президії Вищого господарського суду України

У зв'язку з виникненням у судовій практиці питань, пов'язаних
із застосуванням деяких норм процесуального права, Вищий
господарський суд України вважає за необхідне внести такі зміни і
доповнення до деяких роз'яснень президії Вищого арбітражного суду
України і президії Вищого господарського суду України.

1. У роз'ясненні президії Вищого арбітражного суду України
від 18.09.97 N 02-5/289 ( v_289800-97 ) "Про деякі питання
практики застосування Господарського процесуального кодексу
України":

1.1. Останній абзац підпункту 3.9.6 пункту 3 (в редакції
роз'яснення президії Вищого господарського суду України від
31.05.2002 N 04-5/609 ( v_609600-02 )) замінити трьома абзацами в
такій редакції:
"Наказ господарського суду про примусове виконання мирової
угоди не може бути видано, оскільки провадження зі справи
припинено. У разі ж ухилення однієї зі сторін від виконання
мирової угоди:
- якщо ухвала господарського суду про затвердження мирової
угоди відповідає вимогам статті 19 Закону України "Про виконавче
провадження" ( 606-14 ), то вона є виконавчим документом у
розумінні пункту 2 частини другої статті 3 названого Закону і
підлягає виконанню державною виконавчою службою; тому за наявності
зазначеної умови позовна заява про спонукання до виконання мирової
угоди не підлягає розгляду в господарських судах;
- якщо ж ухвала суду про затвердження мирової угоди не
містить усіх даних, зазначених у статті 19 названого Закону
( 606-14 ), то така ухвала не має статусу виконавчого документа, і
інша сторона у справі не позбавлена права звернутися з позовом про
спонукання до виконання мирової угоди";
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

15/04/08 16:19  Квадус > underworld13    9/04/08 13:16Дерево
А можно текст мирового соглашения?
Если не сложно, конечно...

9/04/08 13:16  underworld13Отправить письмо > Киан    9/04/08 13:06Дерево
думаю не можете а должны))

9/04/08 13:06  Киан > underworld13    8/04/08 16:02Дерево
Скажиет пожалуйста, а если ответчик не исполнил мировое соглашение, утвержденное судом еще в 2006 году и я обращаюсь в суд с иском о взыскании задолженности по мировому соглашению, могу ли я применить 625 ГКУ, если в мировом соглашении помимо суммы основного дола учтены 3 % годовых, пеня, инфлюция и судебные расходы?

9/04/08 11:10  Віка > Kosovsky Maxim    8/04/08 15:59Дерево
Та ні, не про те йдеться. Ми необговорюємо доцільність укладення мирової угоди з позиції сторони, а обговорюємо можливіть укладення мирової угоди між стадіями. А щодо того, що винаписали, то скажу таке: позов про стягнення боргу, а грошей нема, але виконати хочуть і готові піти на мирову, щоб в рахунок боргу передати майно, бо нецікаво арештовувати майно і продавати на торгах через ДВС. Ладно, не будемо більше це обговорювати, бачу, що ніхто таких ситуацій не мав і не розуміє взагалі в чому проблема. Відповідати більше не потрібно. Дякую за спілкування.

8/04/08 16:02  underworld13Отправить письмо > Kosovsky Maxim    8/04/08 15:59Дерево
мирова угода может регламентировать поэтапное погашение задолженности))иной причины я не вижу

8/04/08 15:59  Kosovsky MaximОтправить письмо > Віка    8/04/08 15:51Дерево
Ви самі собі суперечите. "...ми вже домовились про мирову на стадії добровільного виконання..." . Навіщо мирова угода на стадії виконання??? Виконали добровільно рішення і нема ніяких проблем. Навіщо мирова угода? Ви ж самі в своєму "по-друге" розписали таку фактичну можливість добровільного виконання. Ви, до речі, так і не написали - навіщо мирова угода ?

8/04/08 15:57  Віка > underworld13    8/04/08 11:40Дерево
Це все, що ви пишете я знаю, мене цікавить укладення мирової угоди між стадіями процесу. І повірте таке буває, суд затверджує такі мирові угоди. Мене цікавило ще додатково обгрунтування, ніж те, що я вже маю. От і все.

8/04/08 15:55  Віка > ТОХ    8/04/08 11:22Дерево
Про те, що спочатку наказ, це все зрозуміло. Я в своїй темі не питала про порядок процедури, мені тут все зрозуміло і я це робила не один раз. Я мала на увазі зовсім інше: затвердження мирової угоди між стадіями процесу (стадія закінчення судового розгляду і стадія виконання судового рішення в ДВС).

8/04/08 15:51  Віка > Kirim    8/04/08 11:27Дерево
Я то розумію правову природу мирової угоди. Справа в іншому. Ви неуважно читаєте те, що я писала, бо з ваших думок випливає зовсім інше, ніж я говорила. По-перше, моїх опонентів не треба мені схиляти до мирової, бо ми вже домовились про мирову на стадії добровільного виконання. По-друге, я писала, що добровільне виконання - це не тільки тоді, коли вже відкрите виконавче провадження і сторонам дається термін на добровільне виконання, але і тоді коли рішення набуло законної сили і боржник буде виконувати рішення без відкриття виконавчого провадження. Питання стояло так: чи можна укладати мирову між стадією закінчення судового розгляду і відкриттям виконавчого провадження (тобто до винесення державним виконавцем постанови про відкриття виконавчого провадження). Я знаю, що можна так робити і є для цього певне обгрунтування, і люди роблять так, і затверджують мирову угоду в суді. Для мене було важливо почути додаткову аргументацію, ніж ту, яку я маю.

8/04/08 11:59  KirimОтправить письмо > ТОХ    8/04/08 11:38Дерево
Вы наверное немного невнимательно статью читали. Там мировое соглашение было утверждено в судебном порядке. Тоесть до винесения им решения. Фактически своим решением суд утвердил мировое соглашение. А это совсем разные вещи.
И ещё если Вы так печётесь хорошими отношениями с контр агентами то спрашивается - Какого гамаадрила вы доводили Ваши отношения до судебного разбирательства?

8/04/08 11:40  underworld13Отправить письмо > Віка    8/04/08 11:17Дерево
после открытия исполнительного производства идите к исполнителю с мировым соглашением, он принимает и направляет в суд на утверждение

8/04/08 11:38  ТОХ > Kosovsky Maxim    8/04/08 11:33Дерево
Я согласен с автором статьи.

8/04/08 11:34  ТОХ > Kirim    8/04/08 11:27Дерево
ВОТ КОНКРЕТНЫЙ ОТВЕТ на КОНКРЕТНЫЙ ВОПРОС. Мы тоже выиграли, но нам выгодней поддержать партнерские отношения со стороной и заключить выгодную для нас мирову, которая даст нам больше, чем добровольное исполнение решения суда. Вот так вот)

8/04/08 11:33  Kosovsky MaximОтправить письмо > Віка    8/04/08 11:17Дерево

8/04/08 11:32  ТОХ > Kirim    8/04/08 11:27Дерево
8/04/08 11:22 ТОХ > ТОХ 8/04/08 11:22

А приказ в ДВС не передавать, а анулировать его. Вот и все)

8/04/08 11:22 ТОХ > Віка 8/04/08 11:17

Вначале - приказ, а вот потом - мировая. Это из моей практики

8/04/08 11:27  KirimОтправить письмо > Віка    8/04/08 11:17Дерево
Взагалі то Ви напевно нерозумієте правової природи "мирової угоди". Діло в тім, що коли сторони укладають мирову угоду вони йдуть на якись компроміс та поступки одна-одній.
Ви поставьте собі просте запитання. Що така укладена мирова угода дасть стороні яка вже виграла суд та має звернутися до виконавчої служби?. Відповідь - нічого. Тоді і получається, що іншій стороні Ваша мирова угода абсолютно непотрібна. Навіщо себе наражати на якісь підводні каміння вашою "Мировою угодою". Тому і законодавець не прописував дану ситуацію в кодексах, оскільки в здоровому глузді ніхто не піде на такі дії.
Якщо ж ви хочите добровільно виконати рішення то виконуйте його в добровільному порядку, та відразу зверніться до суду щоб суд не видавав виконавчого листа (наказу) оскільки ви добровільно виконали рішення суду та надаєте відповідні докази. Якщо ж суд видав лист (наказ) то звертайтесь до ДВС із заявою про закриття виконавчого провадження у звязку з його добровільним виконанням.

8/04/08 11:22  ТОХ > ТОХ    8/04/08 11:22Дерево
А приказ в ДВС не передавать, а анулировать его. Вот и все)

8/04/08 11:22  ТОХ > Віка    8/04/08 11:17Дерево
Вначале - приказ, а вот потом - мировая. Это из моей практики

8/04/08 11:17  Віка > AlSer    7/04/08 17:16Дерево
Трохи не так. Йдеться про укладення мирової угоди до моменту відкриття виконавчого провадження, як раз мирова про виконання рішення на стадії добровільного виконання. Добровільне виконання може бути не тільки, коли ДВС порушує виконавче провадження і дає термін боржнику добровільно виконати рішення суду, але добровільне виконання і тоді, коли ще стягувач не звертався до ДВС із заявою про порушення виконавчого провадження, а боржник готовий добровліьно виконати. Рішення суду, яке набуло законної сили, підлягає виконанню не залежно від того, чи порушене виконавче провадження. Так от, в законодавстві чітко нема норм, які б цю ситуацію описували. Якщо виходити із ст. 121 ГПК, то можна укладати мирову після того, як рішення набуло законної сили, а виконавче ше не порушене (і ніхто не хоче його порушувати). Ось про що йдеться. Питання стоїть так: чи можна укладати в такому випадку мирову угоду? Чи треба порушувтаи виконавче провадження і на стадії виконання укладати мирову угоду, а потім її передавати на затвердження суду?

7/04/08 17:16  AlSer > Віка    7/04/08 16:57Дерево
Вообще можно, только для выигравшей стороны это не имеет смысла... Приказ суда всё будет после вступления решения в законную силу и разницы нет, главное не пропустить срок для добровольного исполнения решения (насколько я понял это делается для того, чтобы не платить исп.сбор)...

7/04/08 16:57  Віка   Дерево
Чи може бути укладена мирова угода в господарському процесі між стадіями, зокрема, коли рішення набуло законної сили, а виконавче провадження не порушене, однак сторона хоче добровільно виконати судове рішення і укладає мирову угоду. Якщо так, то чим це регулюється?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100