RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

покупки доли в УФ у компании нерезидента


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/01/09 12:59  Marakesh_1 > Marakesh_1    28/01/09 12:35Дерево
срочно нужна ваша помощь!

28/01/09 12:35  Marakesh_1 > Йцукен    8/04/08 17:35Дерево
Помогите разобраться с процедурой дарения одним физлицом-резидентом другому физлицу-резиденту доли в УФ иностранной компании (БВО): применимое право, место заключения сделки, требования к сделке. Какие дальнейшие действия?

8/04/08 17:47  SofiTNK > Йцукен    8/04/08 17:35Дерево
то есть, подаем справку о резиденстве, и декларацию про вал. ценности до 10.05. правильно? спасибо большое Вам за помощь.

8/04/08 17:35  Йцукен > SofiTNK    8/04/08 17:23Дерево
Если подадите справку о резиденстве, то по соглашению с Кипром об избежании двойного налогообложения налог на репатриацию не платится.

8/04/08 17:34  ФинансистОтправить письмо > SofiTNK    8/04/08 17:28Дерево


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.11.2004 р. N 8413/К/17-3115

ДПАУ розглянула лист і повідомляє таке.

Відповідно до ст. 9 Декрету КМУ від 19.02.93 р. N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов'язковому декларуванню у Національному банку України. Порядок і терміни декларування встановлюються Національним банком України.

Статтею 1 зазначеного Декрету визначено, що "резиденти" - це фізичні особи (громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства), які мають постійне місце проживання на території України, у тому числі ті, що тимчасово перебувають за кордоном.

При цьому Указом Президента України від 18.06.94 р. N 319/94 "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" обов'язкове декларування валютних цінностей, що знаходяться за межами України, здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності за наведеною формою в регіональних відділеннях Національного банку України та в державних податкових інспекціях за місцем знаходження суб'єктів підприємницької діяльності.

Форма Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 р. N 207 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 11.01.96 р. N 18/1043.

Слід зазначити, що в даному Указі зазначено, що декларування здійснюється щоквартально при наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Враховуючи викладене вище, наявність у резидента України валютних цінностей та майна, яке знаходиться за межами митної території України, підлягає обов'язковому декларуванню.

За недекларування валютних цінностей та майна застосовується відповідальність, передбачена ст. 16 Декрету та пп. 2.7 п. 2 Положення про валютний контроль, затвердженого постановою Правління НБУ від 08.02.2000 р. N 49 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.04.2000 р. N 209/4430.

8/04/08 17:28  SofiTNK > Финансист    8/04/08 17:25Дерево
мы получили лицензию

8/04/08 17:25  ФинансистОтправить письмо > SofiTNK    8/04/08 17:23Дерево
4. Індивідуальні ліцензії видаються резидентам і нерезидентам на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції. Індивідуальної ліцензії потребують такі операції:

е) здійснення інвестицій за кордон, у тому числі шляхом придбання цінних паперів, за винятком цінних паперів або інших корпоративних прав, отриманих фізичними особами - резидентами як дарунок або у спадщину.

8/04/08 17:23  SofiTNK > Йцукен    8/04/08 17:19Дерево
Кипр

8/04/08 17:19  Йцукен > SofiTNK    8/04/08 17:17Дерево
Нерезидент из какой страны?

8/04/08 17:17  SofiTNK > Йцукен    8/04/08 17:14Дерево
а налог с доходов нерезидентов не возникает же?

8/04/08 17:14  Йцукен > SofiTNK    8/04/08 17:00Дерево
Вероятно, справка о резиденстве покупателя (см. Постановление КМУ от 6 мая 2001 г. N 470).

8/04/08 17:00  SofiTNK   Дерево
подскажите, пожалуйста, компания-резидент купило долю в УФ компании- нерезидента (оффш.компани), если я не ошибаюсь, налог на репатриацию платить не надо? сказали, что в налоговую нужно подать какую-то справку по данной операции. подскажите что за справка?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100