RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Якщо винесено рішення щодо сторони, яка припинена в наслідок реорганізації


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/04/08 14:54  Игрок > Игрок    9/04/08 12:24Дерево
Так, якщо взяти до уваги ч. 2 ст. 25 ГПК, то правонаступництво можливо на будь-якій стадії судового процесу. Якщо в даному випадку процес закінчено, то, що, таке рішення не можливо виконати?

9/04/08 12:24  Игрок   Дерево
Господарський процес.
Відносно сторони - відповідача винесено рішення, яке набрало законої сили, але така сторона була реорганізована шляхом приєднання до іншої сторони. На момент подання позовної заяви, розгляду справи та винесення рішення, така сторона-відповідач була припинена та вилучена з ЄДРПОУ.
В звязку із цим я бачу вирешшя питання в наступному порядку.
Отримати наказ. Звернутися до виконавчої служби. Повідомити виконавчу про зміну сторони на підставах її реорганізації. Спонукати виконавця про звернення до суду по заміні сторони у справі та винення нових виконавчих документів.
В даному випадку бачу проблему: "ч. 5 ст. 11 ЗУ Про виконавче провадження - У разі вибуття однієї з сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду з заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов'язкові тією мірою, в якій вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив".
Як я розумію, мова йде про вибуття сторони у виконавчому провадженні. Під час розгляду справи сторона не замінювалась.
Отже шановні, як виконати таке рішення Господарського суду?


Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100