RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Яким чином можливо ознайомитись з Статутом ТОВ? В ст.143 ЦК п.2.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: уставООО
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/04/08 09:24  Duglas > Дюг    15/04/08 13:29Дерево
Що стосується спадкування прав на участь в товаристві з обмеженою відповідальністю, то в п. 5 ст. 147 ЦК сказано, що частка в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю переходить до спадкоємця фізичної особи, якщо статутом товариства не передбачено, що такий перехід допускається тільки з відома інших учасників товариства


Якщо спадкоємця не приймають до товариства хоча в статті 147 сказано, що частка в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю переходить до спадкоємця.
І якщо спадкоємеці, які бажають увійти до складу засновників через суд вирішать це питання, то в такому разі товариство повинно бути виконати Рішення суду і включити спадкоємця до складу засновників. Чи вірна така позиція?

17/04/08 16:12  Duglas > Дюг    15/04/08 13:29Дерево
Так все таки, що повинно бути указано свідоцтві?

17/04/08 10:19  Duglas > ОК АКА Олюня    16/04/08 21:54Дерево
Так я на ранок заготовку зробив :)

16/04/08 21:54  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Duglas    16/04/08 21:47Дерево
всі вже полягали;). майже позасинали

16/04/08 21:47  Duglas > Duglas    15/04/08 13:58Дерево
777

15/04/08 14:26  Duglas > Duglas    15/04/08 13:58Дерево
???

15/04/08 13:58  Duglas > Дюг    15/04/08 13:29Дерево
в ньому ( в свідоцтві)повинно бути указано яку частку в ТОВ має отримати спадкоємець.
1.А яким чином це робиться, то б то громадянин звертається до нотаріуса за місцем знаходження ТОВ. ТОВ находиться в м.Києві, значить можна звертатись до любого нотаріуса, не залежно в якому районі він знаходиться.
2. Як нотаріус визначить, яка частка в статутному капітілі мені повина бути надана.Як її встановити. Статуту на руках не має. Чи нотаріус сам зробить запити?

15/04/08 13:29  Дюг > Duglas    14/04/08 14:49Дерево
1. Безперечно, без свідоцтва про спадщину частку в статутному капітали ТОВ Вам ніхто не переофорить, адже не має підстав вважати Вас спадкоємцем учасника. Тому починати треба саме з прийняття спадщини.
2. Що ж до дивідендів... Цікаве питання.
Право на дивіденди має померлий. Але він мав право на те, що було за його життя.
З моменту смерті за ЦК, все майно належить спадкоємцям, але можливість свої майнові права реалізувати виникають лише з моменту отримання свідоцтва про спадщину та реєстрації відповідних прав (внесенння змін до статуту щодо учасників). Тобто, теоретично спадкоємець має право успадкувати дивіденди нараховані померлому за життя та право на дивіденди, які нарахували йому як новому власнику частки. Але з виплатою йому дивідендів за час що минув з моменту смерті і до моменту оформлення його як учасником може бути ускладнено тим, що він в цей період ще не набув корпоративних прав.

14/04/08 14:49  Duglas > Дюг    13/04/08 23:04Дерево
Як Ви вважаєте, чи необхідно отримувати свідоцтво на спадщину, адже в ньому повинно бути указано яку частку в ТОВ має отримати спадкоємець.

ЧИ все таки необхідно розпочати свою роботу з подання ЗАЯВИ про приняття спадкоємця до ТОВ.
І як Ви вважаєте в Заяві також можна указати, що б спадкоємйцю виплатили частку з отриманого доходу ТОВ за певнийчас.

14/04/08 11:24  Duglas > Duglas    14/04/08 10:05Дерево
???

14/04/08 10:05  Duglas > Дюг    13/04/08 23:04Дерево
З метою уникнення можливих суперечок, спадкоємцями товариства слід розглядати лише тих осіб, яки містяться в свідоцтві про право на спадщину – винятковому документі, який підтверджує право на спадщину.

Як Ви вважаєте, чи необхідно отримувати свідоцтво на спадщину, адже в ньому повинно бути указано яку частку в ТОВ має отримати спадкоємець.

ЧИ все таки необхідно розпочати свою роботу з подання ЗАЯВИ про приняття спадкоємця до ТОВ.
І як Ви вважаєте в Заяві також можна указати, що б спадкоємйцю виплатили частку з отриманого доходу ТОВ за певнийчас.

13/04/08 23:04  Дюг > Duglas    13/04/08 11:25Дерево

13/04/08 11:25  Duglas > Duglas    12/04/08 12:00Дерево
???

12/04/08 12:00  Duglas > Дюг    12/04/08 11:14Дерево
Я так розумію, що спадкоємець повинен звернутись з заявою до ТОВ про перехід частки ТОв.
Яква ця думка......Отже, для визначення спадкоємця статут товариства має важливе значення. Якщо статутом прямо не передбачена необхідність отримання згоди інших учасників, то починаючи з 1 січня 2004 р. спадкоємець успадкує частку незалежно від ставлення до цього інших учасників. Моментом переходу корпоративних прав вважатиметься день смерті учасника-спадкодавця.


З метою уникнення можливих суперечок, спадкоємцями товариства слід розглядати лише тих осіб, яки містяться в свідоцтві про право на спадщину – винятковому документі, який підтверджує право на спадщину. Відповідно до ст. 1298 ГК це свідоцтво видається спадкоємцям по закону після закінчення 6-місячного терміну з дня відкриття спадщини. Тому рішення відносно прийняття спадкоємців до товариства або про виділення частки спадкодавця, товариство може приймати лише після надання зацікавленими особами свідоцтва про право на спадщину, тобто через 6 місяців.

Що повинно бути указано в свідоцтві?

12/04/08 11:14  Дюг > Duglas    12/04/08 09:57Дерево
Як завжди, рішенням загальних зборів і внесенням змін до статуту. Якого, до речі, може і не відбутись )))

12/04/08 09:57  Duglas > AM    11/04/08 13:46Дерево
5. Частка у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю переходить до спадкоємця фізичної особи або правонаступника юридичної особи- учасника товариства, якщо статутом товариства не передбачено, що такий перехід допускається лише за згодою інших учасників товариства.

ЯКИМ ЧИНОМ оформляєтся цей перехід частки?

11/04/08 13:46  AMОтправить письмо > Duglas    11/04/08 12:33Дерево
См. ст.ст. 147, 148 ЦК.

11/04/08 12:33  Duglas > AM    11/04/08 11:57Дерево
Яким чином спадкоємець повинен отримати частку (перехід частки)? Написати заяву до ТОВ про вступ в ТОВ? І загальні збори повинні прийняти рішення про прийняття спадкоємця?

11/04/08 12:33  Duglas > AM    11/04/08 11:57Дерево
виходить, що не можу ознайомитись? ХМ

11/04/08 11:57  AMОтправить письмо > Duglas    11/04/08 11:34Дерево

11/04/08 11:34  Duglas > Charom    10/04/08 15:15Дерево
7/06/05 15:52 GGT > EASA. 7/06/05 14:40

Знакомиться допускали (делают это нежелательно). Снимать копии нет. Подавали письменное заявление с просьбой назначить день и время, указывали цель ознакомления.
Не могут (вернее, не должны) они руководствоваться лишь законом о гос. регистрации.
Какие сведения должны содержать уставы ООО, тоже в законе о гос. регистрации указаны или в ГК?
Выемка тут ни причем, это совсем другое (даже писать не буду). Вы это им сами объясните.

А можете сбросить копию заявления, чтобы я хоть имел представление что писать

11/04/08 09:29  Duglas > Charom    10/04/08 15:15Дерево
???

10/04/08 15:15  CharomОтправить письмо > Duglas    10/04/08 14:36Дерево

10/04/08 15:06  Duglas > Duglas    10/04/08 14:36Дерево
???

10/04/08 14:36  Duglas   Дерево
говориться, що Статут ТОВ зберігається у державному органі, який проводив реєстрацію ТОВ і є відкритим для ознайомлення. Виходить так, що кожна особа може звернутись до Держоргану з заявою і їй буде надана можливість ознайомитись зі Статутом ТОВ? Я вірно розумію?
2. Який механізм визначення вартість майна в ТОВ

3. Яким чином спадкоємець повинен отримати частку (перехід частки)? Написати заяву до ТОВ про вступ в ТОВ? І загальні збори повинні прийняти рішення про прийняття спадкоємця?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100