RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Знову про наболіле:підвідомчість по КАСУ чи ГПК

Ваше имя:    EMail: 

Теги: ГПККАС
Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/04/08 20:57  Андрік > Перо    15/04/08 20:09Дерево
Шановний Перо, дякую вам за підказку, але про рекомендації ВГСУ мені відомо і без Вас,і про це я писав започатковуючи цю тему.Проблема в тому, що судді ці рекомендації трактують по свому, а ще гірше, в одинакових випадках по різному.Ось і я не можу остаточно вирішити у своєму випадку по якому процесу судитися.З однієї сторони -спір про право, і відносини між учасником конкурсу та облдержадміністрацією на мою думку підпадають під визначення організаційно-господарських відносин, які в свою чергу є підвидом господарських відносин(ст.4 ГК України, а з другої сторони- остаточної обгрунтованої впевненості, що слід подавати позов по ГПК нажаль немає

15/04/08 20:09  Перо > Андрік    14/04/08 11:44Дерево

15/04/08 16:59  Андрік > Андрік    14/04/08 13:44Дерево
???

14/04/08 13:44  Андрік > Андрік    14/04/08 12:37Дерево
Юристи високого тиску де ви зі своїми міркуваннями?

14/04/08 12:37  Андрік > Андрік    14/04/08 11:44Дерево
А-у.Відгукніться хто-небудь

14/04/08 11:44  Андрік   Дерево
облдержадміністрація оголосила конкурс на перевезення пасажирів на певному маршруті.Один з учасиків має намір оскаржити результати конкурсу.Постає питання в якому порядку подавати позов: по КАСУ чи по ГПК.Якщо враховувати рекомендації ВГСУ, то на мою думку по ГПК,оскільки має місце спір про право- право на здійснення перевезення пасажирів на певному маршруті,яке виникає у переможця конкурсу.Які будуть міркування?Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100