RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Отбирают землю

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/04/08 15:09  Земеля1Отправить письмо > отбирают землю    16/04/08 14:55Дерево
Можуть.
Вам потрібно доводити, що у них є інші варіанти, тоді у Вас є шанс залишити свою територію недоторканною.

16/04/08 14:55  отбирают землю > Земеля1    16/04/08 14:07Дерево
Спробую ще раз описати ситуацію.
1.Я з чоловіком проживаю в будинку його батька. Наш участок має площу 4 сотки. Приватизовувати ми його зібрлись тільки тепер. На даний час батько буде отримувати новий паспорт, оскільки він і нього старого зразка СРСР.
2. Зправа від нас живе сусідка, яка має трохи більший земельний участок. Між нашими участками проходить стежка, яка веде до земельного участку інших сусідів (сусіди позаду, так би мовити, назву їх Безсовісні).
3. Ці Безсовісні збираються будувати будинок, та проблема в тому, що до їхнього участка немає заїзду, лише ця стежечка, про яку я написала в п.2.
4. Безсовісні підійшли до нас і попрохали, щоб ми уступили частину свого участку під заїзд. Та справ в тому, що площа мого участку 4 сотки і мені нема чого уступати.
5. Безсовісні почали бігати по різним інстанціям зі скаргами. До нас приїжджала земельна комісія, що вона вирішила я не знаю.
Чи можуть сусіди через суд установити сервітут.
І постає ще одне питання, чому сервітут встановлюватимуть на нашій ділянці, а не інших сусідів.

16/04/08 14:53  Земеля1Отправить письмо > отбирают землю    16/04/08 14:25Дерево
В разі чого, сервітут буде оплатний, а ще збитки вони змушені будуть сплачувати Вам.

16/04/08 14:31  отбирают землю > Земеля1    16/04/08 14:07Дерево
Ви знаєте, прочитавши все, що я написала сама нічого не зрозуміла

16/04/08 14:25  отбирают землю > Земеля1    16/04/08 14:07Дерево
що це виходить, що мене зобов"яжуть знести забор і будуть їздити по моїх трьох фруктових деревах та грядці клубніки

16/04/08 14:07  Земеля1Отправить письмо > отбирают землю    16/04/08 13:05Дерево
До кінця зрозуміти перепетії Вашої історії на жаль, не можу, але я згодний з Ахелем, який сказав, що будуть встановлювати сервітут.

16/04/08 13:05  отбирают землю > Земеля1    15/04/08 16:50Дерево
земля ще нами не приватизована. На цій землі стоїть будинок в якому жив мій батько. Колись давно (дуже) це був один участок потім бабусю відділили і вона в кінці городу побудувала хатку. Вона померла і будинок зилишився її племінниці.
Між мною і сусідами №1 була стежка, а сусідка №2 по цій стежці ходила до свого будинку. Потім попросила, що ми трішки уступили землі тому, що вона на тачці возить дрова і ця тачка не проходить по стежці і ми уступили. Коли хатка і ділянка перейшла до племінниці, вона надумала будувати будинок. І говорить що ми подвинулись так як відсутній заїзд і машини не зможуть заїжджати. У мене участка 4 сотки, мені немає куди подвинутись. Вона збирається подати до суду, з яким позовом не знаю.
Я була в сільраді в землевпорядника він показав мені схему, так виходить що це одна вулиця між нами і сусідами №1 стежечка, а сусіди №2, живуть по тій же вулиці що й ми, і заїзду до них немає, лише ця стежка.
Дякую за допомогу.

15/04/08 17:20  Axel- > отбирают землю    15/04/08 16:08Дерево
Установят сервитут в судебном порядке имхо.

15/04/08 16:50  Земеля1Отправить письмо > отбирают землю    15/04/08 16:10Дерево
1. Земля в собственности или в пользовании? какие есть правоустанавливающие документы?
2. соседи хотят забрать переулок и часть Вашего участка?

15/04/08 16:10  отбирают землю > отбирают землю    15/04/08 16:08Дерево
Уточняю 4 соток

15/04/08 16:08  отбирают землю   Дерево
Есть участок земли, небольшой (где-то 7 соток), на нем построен дом. Рядом проходит маленький переулок. Соседи мотивируя тем, что они строятся и по этому переулку не могут заезжать машины, хотят отобрать часть участка. Говорят есть нормы что подъезд к дому должен быть не меньше 4,5 м.
Уже приходила какая-то комисия.
Подскажите что делать?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100