RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Третейський суд. Виконання рішення.

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/06/11 23:36  BAAОтправить письмо > Smereka    7/06/11 22:09Дерево
Ну тема безусловно уже не актуальна, однако к ответственности у нас могут привлечь только за нарушение законодательства, нет запрета на действие в законе, нет санкции, отсюда и следует, что могу делать то что не запрещено, если понимать буквально фразу, что разрешено, то тут конечно с Вашим мнением сложно спорить т.к. никто не разрешал, тем не менее афоризм остается афоризмом и дача советов относительно того как читать и кто называется юристом на мой взгляд не уместно

7/06/11 22:09  SmerekaОтправить письмо > Виконавець    18/04/08 12:36Дерево
Я в шоке...разве такие люди могут называться юристами...мда...читайте ВНИМАТЕЛЬНО законы, товарищ...где ж это у нас написано, что разрешено все, что не запрещено?)

18/04/08 15:52  Rising lawyerОтправить письмо > Третей!!!    18/04/08 15:03Дерево
Вы еще скажите, что Третейский суд - орган правосудия :)

18/04/08 15:48  MuradОтправить письмо > Третей!!!    18/04/08 15:03Дерево
суд і третейський суд це різні речі.
ст.55 ПРАВА І СВОБОДИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА ЗАХИЩАЮТЬСЯ СУДОМ (погодьтесь, що далеко не всі права і свободи захищаються третейським судом.
ст.55 написана на основі ст. 8 Загальної декларації прав людини: "кожна людина має право на ефективне поновлення у правах компетентними національними судами в разі порушення її основних прав, наданих їй конституцією або законом..."

не подумайте, що я вважаю ЗУ "Про третейські суди" не конституційним. НІ
я намагався сказати, що права людини є самі по собі абсолютними, і повинні гарантуватись державою.
Саме держава виступає гарантом прав і свобод людини і громадянина.
і людина сама по собі (навіть свідомо) не може позбавити себе такого права (зокрема позбавити права захищати свої права в ДЕРЖАВНОМУ СУДІ).
підписавши третейську оговорку (добровільно, свідомо) людина получається позбавлена права на захист своїх прав САМЕ ДЕРЖАВОЮ.
Ч. 3. ст.1 ЗУ "Про судоустрій України" Юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі.
Ч.3 ст.6 ЗУ "Про судоустрій України" Угоди про відмову у зверненні за захистом до суду є недійсними. Скажіть а в даній ст. який розуміти термін "суд"?
ЗУ "Про судоустрій України" поширюється на третейський суд?

Ви під синім ніком! зареєструйтесь будь-ласка, якщо хочете продовжувати дискусію.
не цікаво

18/04/08 15:03  Третей!!! > Murad    18/04/08 13:11Дерево
А по темі, те що у Виконавця якесь не зрозуміле рішення(непрофесійне), то інша справа!

18/04/08 15:01  lemurОтправить письмо > Dr2    18/04/08 12:31Дерево
Какой, Вы, однако, мизантроп, батенька))

18/04/08 15:01  Третей!!! > Murad    17/04/08 18:54Дерево
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
N 254к/96-ВР, 28.06.1996, Конституція, Верховна Рада України

Стаття 55. Права і свободи людини і громадянина захищаються судом.
Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Кожен має право звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Кожен має право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.
Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

На всяк випадок.....це стаття Конституції і там не сказано, що кожен має право на захист саме в судах ЗАГАЛЬНОЇ ЮРИСДИКЦІЇ!!!!!!

18/04/08 13:11  MuradОтправить письмо > Виконавець    18/04/08 12:36Дерево
Вам lemur уже говорив, таке враження, що Ви не чуєте що Вам говорять!!!
добре..., передбачили в трет.угоді, що потокол не ведеться. а як бути з іншими ст.ст. ЗУ "Про третейські суди"?
Чи Ви вибираєте тільки ті ст. які Вам потрібно?
може давайте будемо об'єктивні.

Ви не находите, що щось дуже "крута" у Вас трет.оговорка в угоді? Передбачено все, що тільки можна. І рішення досить достойно написано, і написано все так як і обіцяли третеї.
але ось тут і починаються проблеми. ЩО Ж ТРАПИЛОСЬ?

і все ж таки який у Вас суд - постійно діючий чи AD HOC?
якщо AD HOC, хотілось б побачити Вашу "хвалену" третейську оговорку... якщо можна...

ЗЫ хм... інтересно, Ви кажете що участі у процесі ви не брали.
А у якому процесі? у тому, що відбувався у М.КИЄВІ

18/04/08 12:36  Виконавець > Dr2    18/04/08 12:31Дерево
чи прикрити не знаю...
а от чітко виписати процедуру конче необхідно!

18/04/08 12:34  Виконавець > Murad    18/04/08 12:10Дерево
Протокол засідання третейського суду ведеться лише в разі наявності угоди між сторонами про ведення протоколу або коли ведення протоколу передбачено регламентом третейського суду - ст.44
в третейській угоді передбачено, що протокол не ведеться

18/04/08 12:32  Виконавець > Murad    18/04/08 12:10Дерево
я не суддя!
представляю інтереси сторони. у мене на руках є рішення. участі в процесі не брав

18/04/08 12:31  Dr2 > lemur    18/04/08 11:59Дерево
Вот я и говорю, шо надо эту лавочку прикрыть :)

18/04/08 12:10  MuradОтправить письмо > Виконавець    18/04/08 11:54Дерево
ЗУ "Про третейські суди"
Ст. 35. Форма та зміст позовної заяви
Позовна заява подається у письмовій формі.
У позовній заяві, що подається до третейського суду, повинні зазначатися:
назва постійно діючого третейського суду або склад третейського суду для вирішення конкретного спору;
- який у Вас суд який? постійно діючий чи AD HOC?
Стаття 44. ...У протоколі засідання третейського суду зазначаються:
дата та місце розгляду справи;
прізвища третейських суддів і секретаря...
- у Вас у протоколі місце розгляду справи - м.Київ?
Про ст. 46 я Вам уже писав
Вимоги до рішення третейського суду
У рішенні третейського суду повинні бути зазначені:
назва третейського суду;
дата прийняття рішення;
склад третейського суду і порядок його формування;
місце третейського розгляду; ....
Стаття 33 Розгляд справи третейським судом починається з винесення відповідної ухвали та направлення її сторонам.
Ви направляли Ухвалу сторонам? Як? Чи про це сторони теж домовились в угоді?

Сторони відійшли від обов’язкової участі. :) Нема питань
Але у нас у ст. 39 є ще такі права:
Сторони мають право ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь у засіданнях третейського суду, надавати докази, брати участь у дослідженні доказів, подавати клопотання, давати письмові та усні пояснення, заперечувати проти клопотань і доводів інших учасників розгляду, заявляти відводи, користуватися іншими правами відповідно до третейської угоди у третейському суді для вирішення конкретного спору чи регламенту третейського суду та цього Закону.
Скажіть будь-ласка як, а вірніше ДЕ сторони (при бажанні і якщо про це також не домовились в угоді) могли ознайомитись з матеріалами справи чи реалізувати інші вищезазначені права? У м. Києві?

Висновок: у Вашому рішенні є прогалини (наскільки я зрозумів з Ваших попередніх постів). Не було б прогалини не виникло б запитань!

А про мої "незрозумілі відступи",:)) тобто про право особи на судовий захист - це не по темі, так що не беріть до уваги!
Ви мене не зрозуміли, але я і не ставив це за ціль.
Хоча як суддя могли б задуматись...

18/04/08 11:59  lemurОтправить письмо > Виконавець    18/04/08 11:54Дерево
Пусть сторона, которой требуется исполнение, обратится к третейскому суду за разъяснением решения (ст. 48) или за исправлением решения (ст. 49) относительно места рассмотрения спора

18/04/08 11:54  Виконавець > lemur    18/04/08 11:02Дерево
дякую!
останній пост викликаний незрозумілими відступами Muradа від самого запитання. виходячи із Ваших відповідей для себе висновок зробив.
ще раз дякую за завжди конкретні відповіді.
P.S. Єдиний нехороший нюанс у "вириванні" першої сторінки - це те, що рішення нотаріально посвідчене.

18/04/08 11:02  lemurОтправить письмо > Виконавець    18/04/08 10:56Дерево
Такое впечатление, что Вы не слышите того, что Вам говорят, хотя вопрос-то примитивный: Вам нужно обращаться в местный суд того района Киева, в котором проходило рассмотрение спора без участия сторон; если Ваш третейский суд лоханулся и не указал место рассмотрения спора, пусть вырвут из решения первую страницу и напишут новую, где во вводной части будет указано, что заседание третейского суда проходило по такому-то адресу; если, конечно, на это странице не стоит отметка небесной канцелярии))

18/04/08 10:56  Виконавець > Murad    17/04/08 18:54Дерево
Шановний Murad!
Сторони в третейській угоді відійшли від обовязкової участі в судовому засіданні. Закон це дозволяє. А як відомо дозволено все, що не заборонено законом. Справа слухалася на підставі наявних в справі документів: позовної заяви, відзиву, письмових доказів (перелік наводити не буду). Суд розглянувши справу виніс рішення. Я надіюся, що Ви чули про можливість винесення заочного рішення судами загальної юрисдикції.
у нас сторони НЕ відмовлялися від судового захисту, а надавали всі необхідні письмові докази для його проведення!
чи Ви вважаєте, що сторона зобовязана брати участь у судовому засіданні? А як тоді бути із ч.2. ст. 158 ЦПК України?
але це не головне! питання моє полягало в наступному: до якого суду звернутися аби отримати виконавчий лист? і воно ніяким чином не стосується "права сторони на судовий захист"!
Висновок: якщо у Вас немає відповіді на моє запитання, то краще промовчати.
Дякую за розуміння!

17/04/08 18:54  MuradОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 17:32Дерево
у мене до Вас декілька запитань:
1. Якщо Ваш AD HOC суд не має місця знаходження то я так розумію, що це щось на кшталт "польового суду"???
2. сторони у третейській угоді домовились, що розгляд справи буде проходити без їх участі? :))))
Давайте подумаємо: якщо ми в ЛЮБОМУ договорі пропишемо, що "сторона 1" не має права звертатись в суд за захистом своїх інтересів. і "сторона 1" підпише такий договір.
"сторона 1" має право звернутись в суд для вирішення спору? має! бо це конституційне право. а підписана відмова від судового захисту є нікчемною. і така оговорка в любому договорі є нікчемною.
тепер третейська угода: сторони підписали що розгляд справи буде проходити без їх участі, справа слухалася без виклику сторін на підставі письмових доказів...:)))
3. ВИ ЖАРТУЄТЕ??? фактично у Вас сторони відмовились від судового захисту, і Ви вважаєте це законним? А як же Конституція? може третеям і ЦПК України уже не потрібний?
ПАРАДОКС!

і ще. 4. право на судовий захист - це конституцій право громадян?
Згідно зі статтею 22 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані (частина друга), при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод (частина третя). Скасування конституційних прав і свобод - це їх офіційна (юридична або фактична) ліквідація. Звуження змісту та обсягу прав і свобод є їх обмеженням. У традиційному розумінні діяльності визначальними поняття змісту прав людини є умови і засоби, які становлять можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування та розвитку. Обсяг прав людини - це їх сутнісна властивість, виражена кількісними показниками можливостей людини, які відображені відповідними правами, що не є однорідними і загальними.

моя думка: кожен має право на судовий захист своїх прав в судах загальної юрисдикції незалежно від того підписав він "третейську оговорку" чи ні!!!!
а ч.5 ст.205 ЦПК України та п.5 ч.1 ст.80 ГПК України звужують конституційні права, тому що особа фактично позбавлена права на судовий захист, який гарантований ст.ст. 55, 124 Конституції України (і цим питанням пора зайнятись Конституційному Суду). і ще ст.55 КУ гарантує оскарження судового рішення.

5. Як оскаржити Ваше Рішення AD HOC суда?
і ще якщо Ваше Рішення написано достойно ЧОМУ ВОНО НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ?
ЯКІ ПРОБЛЕМИ?

17/04/08 18:15  tafanoОтправить письмо > Виконавець    16/04/08 15:23Дерево
Сделайте выездное заседание в том районе, где находится "правильный" суд:))).

17/04/08 18:07  lemurОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 17:32Дерево
але ж вона ДЕСЬ слухалась?

17/04/08 17:32  Виконавець > lemur    17/04/08 17:24Дерево
справа слухалася без виклику сторін на підставі письмових доказів
на підставі ст. 39 Закону (Третейський розгляд здійснюється у засіданні третейського суду за участю сторін або їх представників, якщо сторони не домовилися про інше щодо їхньої участі в засіданні) сторони у третейській угоді домовились, що розгляд справи буде проходити без їх участі

17/04/08 17:24  lemurОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 17:12Дерево
Вм нужно в районный суд, который определяется адресом, по которому проходило заседание третейского суда, будь он даже трижды ад хок)) если в тексте решения этого адреса все же нет, его можно определить по ухвале про призначення справи до розгляду, которая направляется (должна направляться) сторонам и отсутствие которой (вместе с доказательствами ее направления сторонам) означает отсутствие надлежащего уведомления сторон и, как следствие, отказ в исполнении решения третейского суда

17/04/08 17:12  Виконавець > Murad    17/04/08 15:11Дерево
ЗУ "Про третейські суди" окрім постійно діючих передбачає і можливість розгляду справи третейським судо AD HOС
рішення написано достойно, аби всі судді так писали рішення то я був би щасливий...
справа цивільна

17/04/08 15:21  Victoria_MОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 14:25Дерево
Если дело хозяйственное, то тогда проще. Хозяйственный суд в Киеве один, я так думаю? :)

17/04/08 15:11  MuradОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 14:25Дерево
ст. 46 ЗУ "Про третейські суди" У рішенні третейського суду повинні бути зазначені:
назва третейського суду; дата прийняття рішення; склад третейського суду і порядок його формування; місце третейського розгляду...
ст. 10 Положення про постійно діючий третейський суд повинно містити відомості про його найменування, місцезнаходження, відомості про засновника третейського суду...
якщо у Вас місцезнаходження суда м.Київ, місце третейського розгляду МІСТО КИЇВ, то я представляю, ЯКІ у Вас Рішення...

17/04/08 14:45  Victoria_MОтправить письмо > Виконавець    17/04/08 14:25Дерево
А дело хозяйственное или гражданское?

17/04/08 14:25  Виконавець > Skarlet    17/04/08 13:13Дерево
місце третейського розгляду МІСТО КИЇВ, в який суд звертатися???

17/04/08 13:13  SkarletОтправить письмо > Виконавець    16/04/08 15:23Дерево
Не "фактичо", а по факту. В решении суда должно быть указно место третейськго розгляу. Если нет, что в третейском соглашении. В тот суд и обрщаться.

17/04/08 12:11  Виконавець > Dmitry    16/04/08 16:06Дерево
Фактично справа розгяладалася в Святошинському районі? Звертатися в Святошинський суд?

16/04/08 16:19  Виконавець > Dmitry    16/04/08 16:06Дерево
як визначити: за місцем реєстрації третейського судді?

16/04/08 16:06  DmitryОтправить письмо > Dmitry    16/04/08 16:06Дерево
В якому районі м. Києва фізично розглядалась справа?

16/04/08 16:06  DmitryОтправить письмо > Виконавец ь    16/04/08 16:05Дерево
В якому районі м. Києва фізично розглядалась права?

16/04/08 16:05  Виконавец ь > Dmitry    16/04/08 15:55Дерево
сторони фізичні особи
одна проживає у Дніпрровському районі м. Києва
інша Київська область Макарівський район
третейський суд для вирішення конкретного спору, рішення винесене у місті Києві

16/04/08 15:55  DmitryОтправить письмо > Виконавець    16/04/08 15:46Дерево
Сторони - це юридичні особи чи є хоча б одна фізична? Який район м. Києва?

16/04/08 15:52  RA-lexОтправить письмо > Виконавець    16/04/08 15:46Дерево
ст. 56 ЗУ "О третейских судах" - цитату Вам привел Dmitry
ст. 2 ЗУ - компетентний суд - місцевий загальний суд чи місцевий господарський суд за місцем розгляду справи третейським судом;
Обратите внимание на последние пять слов

16/04/08 15:46  Виконавець > Dmitry    16/04/08 15:40Дерево
Справа розглядался в Києві
сторони знаходяться в різних районах Київської області...
Питання до якого місцевого суду подавати заяву...

16/04/08 15:46  DmitryОтправить письмо > Dmitry    16/04/08 15:40Дерево
Уточнення:
До місцевого загального або місцевого господарського суду (в залежності від складу сторін) за місцем розгляду справи третейським судом.

16/04/08 15:40  DmitryОтправить письмо > Виконавець    16/04/08 15:23Дерево
До місцевого або господарського суду (в залежності від складу сторін) за місцем розгляду справи.

16/04/08 15:37  Виконавець > Виконавець    16/04/08 15:23Дерево
Невже ні в кого не було практики?

16/04/08 15:23  Виконавець   Дерево
Шановні колеги.
Питання наступного характеру. Є рішення третейського суду яке не виконується. До якого суду потрібно звертатися за отриманням виконавчого документу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100