RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

строк сплати податку при відчуженні корпоративних прав


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/04/08 12:13  koevОтправить письмо > Alex7    17/04/08 12:01Дерево
так

17/04/08 12:01  Alex7 > koev    17/04/08 11:57Дерево
У Вас именно такой случай - по декларации о доходах физического лица.

17/04/08 11:57  koevОтправить письмо > Alex7    17/04/08 11:14Дерево
А не підкажете випадки коли контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства?

17/04/08 11:43  Idaves > Alex7    17/04/08 11:14Дерево
не досмотрел сам. но срок этот указан в самом первом посте - пп. 5.3.1. п. 5.3. ЗУ № 2181

17/04/08 11:14  Alex7 > koev    17/04/08 10:53Дерево
Физическое лицо не начисляет налог, а только подает декларацию о доходах. Начисление налога на основании поданной декларации осуществляет налоговый орган.

У разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені у законі з відповідного податку, а за їх відсутності - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.

17/04/08 11:03  Idaves > koev    17/04/08 10:53Дерево
что имеется ввиду под "специальными" ?? Какие такие сроки вы нашли (или слышали) ?
вот почитайте тогда : пп.9.6.6. п. 9.6 ст. 9 ЗУ "Про податок с доходыв фіз. осіб": До складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку включається позитивне значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами за наслідками такого звітного року. Загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами визначається як сума інвестиційних прибутків, отриманих платником податку протягом звітного року, зменшена на суму інвестиційних збитків, понесених платником податку протягом такого року. Якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами має від'ємне значення, то його сума переноситься у зменшення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами наступних років до його повного погашення.
После включения до складу загального річного доходу суммы отображаюся в годовой декларации, уплата налога - 10 дней с дня подачи декларации. Какие вы хотите ещё сроки?

17/04/08 10:53  koevОтправить письмо > Idaves    17/04/08 10:16Дерево
Так, але я чув, що строки сплати податку при відчуженні корпоративних прав є спеціальними.

17/04/08 10:16  Idaves > koev    17/04/08 10:02Дерево
п. 5.3 ст. 5 ЗУ № 2181:
5.3. Строки погашення податкового зобов'язання

5.3.1. Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

У разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені у законі з відповідного податку, а за їх відсутності - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.

(абзац другий підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 із змінами,
 внесеними згідно із Законом України від 20.02.2003 р. N 550-IV)

У разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

(підпункт 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 доповнено абзацом третім
 згідно із Законом України від 20.02.2003 р. N 550-IV)

5.3.2. У випадках апеляційного узгодження суми податкового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити її узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом десяти календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

5.3.3. Якщо останній день зазначених у цьому пункті строків припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем кожного з таких строків вважається наступний за вихідним або святковим робочий операційний (банківський) день.

17/04/08 10:02  koevОтправить письмо   Дерево
Добрий день! Підкажіть будь ласка, в який строк (з моменту подачі декларації)потрібно сплатити податок при відчуженні корпоративних прав фізичною особою?
В законі № 2181 та в Законі про податок з доходів фізичних осіб цієї інформації не знайшов.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100