RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання частково недійсним договору купівлі-продажу нерухомості (стосовно покупця)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/01/12 13:45  Валик Виталикови > wola    24/04/08 22:12Дерево
ні

24/04/08 22:12  wolaОтправить письмо > wola    22/04/08 16:12Дерево
підніму тему - мене дужу цікавить, чи є кого рішення Верховного суду про заміну неналежного покупця належним, тобто тим, хто сплатив гроші за куплену річ, а попередню угоду визнано удаваною?

22/04/08 16:12  wolaОтправить письмо   Дерево
Ситуація: між фізичними особами укладено договір купівлі-продажу квартири. ФО1 -продавець, ФО2- покупець. Гроші за квартиру сплачено громадською організацією, членом якої є ФО2. Громадська організація звернулась до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу, визнання за нею права власності на квартиру. Громадська організація посилається на те, що не збиралась передавати квартиру у власність відповідачу (ФО2), а мала намір надати придбану квартиру у тимчасове користування ФО2, а ФО2, використовуючи службове становище, безпідставно оформив спірну квартиру на себе. Рішення суду першої, апеляційної та касаційної істанції прийняті не на користь громадської організації. (в задоволенні позову відмовлено).
шановні юристи, мене цікавить Ваша позиція вищезазначеного спору (громадська організація збирається оскаржувати рішення у зв"язку з винятковими обставинами)
Чи існує інший спосіб захистити інтереси громадської організації?
Дякую за увагу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100