RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розмежування земель державної та комунальної власності


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: земляНПА
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/05/08 16:20  JJFox > Земеля1    5/05/08 16:16Дерево
Дуже Вам вдячний!

5/05/08 16:16  Земеля1Отправить письмо > JJFox    5/05/08 16:02Дерево
Наказ Державного комітету статистики України
від 5 листопада 1998 року N 377
Про затвердження форм державної статистичної звітності з земельних ресурсів та Інструкції з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми NN 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем)


5/05/08 16:02  JJFox > Земеля1    24/04/08 09:03Дерево
Скажіть,а чим ці звіти передбачені? Це якась статистична форма? Чим передбачена.

24/04/08 09:03  Земеля1Отправить письмо > JJFox    23/04/08 19:39Дерево
Межі населеного пункту затверджують для міст та районів - ВРУ, а для сіл та селищ - обласні ради. Якщо це було давно і зараз не можна достеменно сказати, де є межа населеного пункту, то прийняті межі грунтуються на даних звітів 6-зем, в яких іде розпис всіх земель на території ради (в межах населеного пункту та за його межами). Звіт піврічний. Складують його виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад та надають його в районні відділи земельних ресурсів.

23/04/08 19:39  JJFox   Дерево
Питання: яким чином можна визначити межі населеного пункту(міста)? Питання цікавить в контексті ЗУ "Про розмежування земель державної та комунальної власності". Відповідно до п. 3 Перехідних положень згаданого Закону "у разі якщо межі території відповідної сільської, селищної, міської ради не встановлені відповідно до законодавства України, розмежування земель державної та комунальної власності проводиться органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у межах їх повноважень, встановлених цим Законом, відповідно до меж, прийнятих для обліку земель у складі державного земельного кадастру." Що ж це за межі такі, "які прийняті для обліку земель у складі державного земельного кадастру"? Чи необхідно в даному випадку піднімати картографічні матеріали? Яким чином проводиться облік таких земель? А якщо облік земель у складі держзем кадастру не проводився?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100