RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Будівництво приватного будинку в м.Києві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/04/08 11:45  БИК > БИК    25/04/08 11:39Дерево
Шановні підскажіть,дуже потрібно.

25/04/08 11:41  RuslanОтправить письмо > БИК    25/04/08 11:39Дерево
Посмотрите раздел 11

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія IV скликання

РІШЕННЯ

від 27 січня 2005 року N 11/2587

Про Правила забудови м. Києва

25/04/08 11:39  БИК > ENC    25/04/08 11:19Дерево
Але ж мені потрібно до будівництва

25/04/08 11:37  БИК > ENC    25/04/08 11:19Дерево
Я Вам дуже вдячний.

25/04/08 11:37  RuslanОтправить письмо > ENC    25/04/08 11:19Дерево
по-моему, Вы поторопились - автор темы спрашивает какие разрешения необходимы для строительства, а Вы уже Вводите в эксплуатацию" и "оформляете право устанавливающие документы" :)

25/04/08 11:19  ENC > БИК    25/04/08 11:16Дерево
Основні етапи оформлення документів на об’єкт нерухомості:
1. Ведення об’єкту нерухомості у експлуатацію, отримання акта про введення в експлуатацію.
2. Оформлення права власності у місцевому органі самоврядування, отримання свідоцтва права власності.
3. Реєстрація об’єкту нерухомості у БТІ, отримання реєстраційного

Нормативне регулювання оформлення документів на об’єкт нерухомості
1. Відповідно до п.2 статті 331 ЦКУ право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо) виникає з моменту завершення будівництва (створення майна). Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації. Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.
2. Прийняття в експлуатацію здійснюється відповідно до Постанови КМУ «Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» N 1243 від 22 вересня 2004 р.
Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів полягає у підтвердженні державними приймальними комісіями готовності до експлуатації об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту будівель і споруд як житлово-громадського, так і виробничого призначення, інженерних мереж та споруд, транспортних магістралей, окремих черг пускових комплексів (далі - закінчені будівництвом об'єкти), їх інженерно-технічного оснащення відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, нормативних вимог, вихідних даних на проектування.
Відповідно до пункту 27 зазначеної постанови за результатами роботи державної приймальної комісії складається акт про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Акт державної приймальної комісії підлягає затвердженню у 15-денний строк органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування, що утворив цю комісію, та реєструється в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка видала дозвіл на виконання будівельних робіт.
3. Відповідно до пункту 6.1. «Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 7 лютого 2002 року N 7/5 оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна провадиться з видачею свідоцтва про право власності:
а) місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування:
- фізичним особам та юридичним особам на новозбудовані, перебудовані або реконструйовані об'єкти нерухомого майна за наявності акта про право власності на землю або рішення про відведення земельної ділянки для цієї мети та за наявності акта комісії про прийняття об'єкта і введення його в експлуатацію.
4. Відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» N 1952-IV від 1 липня 2004 року речові права на нерухоме майно, їх обмеження та правочини щодо нерухомого майна підлягають обов'язковій державній реєстрації. Законом передбачений наступний порядок проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:
1. облік заяви про державну реєстрацію речових прав;
2. прийняття і перевірка документів, поданих для державної реєстрації речових прав;
3. установлення відсутності підстав для відмови в державній реєстрації речових прав;
4. державна реєстрація речових прав або відмова в такій реєстрації прав та внесення даних до Державного реєстру прав;
5. присвоєння кадастрового номера об'єкту нерухомого майна;
6. видача документів, що підтверджують зареєстроване речове право.

25/04/08 11:16  БИК   Дерево
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, які дозволи потрібно для будівництва приватного будинку в м.Києві, власнику земельної ділянки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100