RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Філія проти ДПІ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: филиалДПА
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/05/08 15:47  BO$$_007Отправить письмо > bos    3/05/08 15:17Дерево
Залежить від повноважень наданих філії ЮрОсобою (повинно бути в положенні про філію). Крім цього ЮрОсоба може видати довіреність керівнику філії, в якій передбачити повноваження керівника, а також що він і кому може передоручити чи делегувати. Якщо класичний варіант і все це в наявності, то будь ласка оскаржуйте від імені ЮрОсоби. Якщо ні – звертайся до ЮрОсоби за повноваженнями і вперед.

3/05/08 15:17  bosОтправить письмо > bos    2/05/08 11:37Дерево
Невже не має практики?

2/05/08 11:37  bosОтправить письмо   Дерево
Філія є платником податку на прибуток підприємств.За наслідками перевірки складено акт та винисено повідомлення-рішення про нарахування податкового зобов'язання та санкцій за цим податком.В адмін.порядку подано скаргу, але перспектива задоволення сумнівна.При судовому оскарженні за КАСУ філія не може бути позивачем,чи є у когось практика оскарження такого повідомлення-рішення безпосередньо юр.особою?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100