RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

С какими проблемами можно столкнуться

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/05/08 17:31  SidelnikovОтправить письмо > Duglas    3/05/08 11:17Дерево
Вы будете получать дивиденды.

3/05/08 11:17  Duglas > Sidelnikov    2/05/08 18:01Дерево
пункту 4 статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.1993 р. № 15-93 “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” індивідуальні ліцензії видаються резидентам і нерезидентам на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції. Індивідуальної ліцензії потребують такі операції:

) здійснення інвестицій за кордон, у тому числі шляхом придбання цінних паперів, за винятком цінних паперів або інших корпоративних прав, отриманих фізичними особами — резидентами як дарунок або у спадщину.

Исходя из этой информации лицензия не нужна, но если я получил свою часть и в дальнейшем буду получать прибыль, значит я налог должен платить и в Украине. Как это оформляется?

2/05/08 18:01  SidelnikovОтправить письмо > Duglas    2/05/08 17:46Дерево
Про затвердження Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон

Постанова Правління Національного банку України
від 16 березня 1999 року N 122

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 квітня 1999 р. за N 259/3552

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.09.2003 р. N 45-111/3169

Почитайте на досуге.

2/05/08 17:46  Duglas   Дерево
если гражданин Украины стал соучиредителем предприятия в России. Говорят, что необходима реестрация НБУ. Вообщем у кого какие советы.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100