RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

чи дійсно органи зем. ресурсів не можуть дати 2 акти на одну зем. ділянку?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/05/08 16:18  VictorОтправить письмо > держ.акт    15/05/08 10:30Дерево
Договір не можливий в принципі. Його предметом за ст.132 ЗКУ є земельна ділянка, а не її частини. А земельної ділянки 0,2 га не існує юридично (ч.1 ст.79 ЗКУ). Томй я і вважаю, що спочатку має бути держакт. А підставою для його оформлення - проект відведення (поділу) земельної ділянки.
Втім, на практиці поділ через технічну документацію працює часто.

15/05/08 10:30  держ.акт > -=Druid=-    15/05/08 09:09Дерево
думаю просто у цьому випадку, якщо ми прийдем до органів зем. ресурсів з одним договором купівлі-продажу, навіть з затвердженим планом розміщення земельної діля та ін., можуть виникнути проблеми з реєстрацією даної зем. ділянки у орг. зем.ресурсів.

15/05/08 09:09  -=Druid=-Отправить письмо > держ.акт    14/05/08 15:22Дерево
Вобщем по сути верны оба варианта.
Каким путем вы хотите купить эту землю и зарегистрировать ваши права - решать вам!
Если вы хотите до составления договора получить акт на землю, а госорганы не дают его - можете либо "подмазать" их, либо же начать ходить жаловаться по инстанциям на отказ и безействие органов власти.
А можете на требование госорганов предоставить им договор купли-подажи и уже потом получить акт.
Дело ваше

14/05/08 19:24  KarbofosОтправить письмо > держ.акт    14/05/08 15:22Дерево

14/05/08 16:58  Земеля1Отправить письмо > -=Druid=-    14/05/08 16:36Дерево
Але якщо продавець земельної ділянки не хоче подавати їм договір, оскільки хоче спочатку здійснити виділ ділянки і її продаж.

14/05/08 16:36  -=Druid=-Отправить письмо > Земеля1    14/05/08 16:33Дерево
В контексті повідомлення мені здається, що "їм" - це даржавним органам....

Тобто я пропоную пред'явити державним органам як підставу - договір

14/05/08 16:33  Земеля1Отправить письмо > -=Druid=-    14/05/08 16:23Дерево
"Їм" - це теперішньому власнику і майбутньому покупцю?

14/05/08 16:26  -=Druid=-Отправить письмо > кук    14/05/08 16:07Дерево
Угу. Делают, почему я и посоветовал сделать таким образом! Помоему быстро и просто.... хотя конечно и могут возникнуть проблемы с выдачей акта..

14/05/08 16:23  -=Druid=-Отправить письмо > Земеля1    14/05/08 16:15Дерево
Так! Але якщо органи не бажають вбачати в бажанні власника підстав необхідних для оформлення відповідного акту - то чому б не запропонувати їм договір??

14/05/08 16:15  Земеля1Отправить письмо > -=Druid=-    14/05/08 16:02Дерево
А чому підставою не може бути рішення власника.
Невеличка аналогія. Коли власник хоче зробити перебудову в будинку, то він бере відповідні дозволи в органів влади, але ніхто і не думає шукати інші підстави, так як рішення самого власника вистачає. Чи не так?

14/05/08 16:07  держ.акт > -=Druid=-    14/05/08 16:02Дерево
у даному випадку, якщо ми укладемо договір купівлі-продажу без виділення зем. ділянки в натурі та без окремого акту на нього, то у нас можуть виникнути великі проблеми при оформлені акту на відповідну частину зем. ділянки.

14/05/08 16:07  кук > -=Druid=-    14/05/08 16:02Дерево
очень многие юристы-земельщики сходятся во мнении, что нельзя сделать договор купли-продажи части земельного участка, необходимо вначале выделить эту часть в натуре, получить на нее отдельный госакт. но нотариусы, я знаю, делают такие договора - купли-продажи части земельного участка.

14/05/08 16:04  держ.акт > Земеля1    14/05/08 15:50Дерево
велике спасибі за відповідь!!!

14/05/08 16:02  -=Druid=-Отправить письмо > Земеля1    14/05/08 15:50Дерево
Помоему дело не в том что органы государственной власти не хотят ничего делать....(это отдельный разговор).
В даном случае разделить земельный участок на две части возможно.
Если органам гос власти нужны "необхідна підстава, правовстановлюючий документ та ін. для оформлення окремого акту на частину земельної ділянки" - предоставьте им эту "підставу", "правовстановлюючий документ" - им может быть договор купли-продажи. и органы выдадут вам акт на вашу часть земли....
Если же лицо - владелец земельного участка вдургу ни с того ни с сего решит просто оформить себе два акта - естественно у него ничего не получиться.

14/05/08 15:50  Земеля1Отправить письмо > держ.акт    14/05/08 15:22Дерево
Небажання органів державної влади щось робити взагалі не піддається систематизації. Що ж до небажання дій щодо поділу земельної ділянки, то це порушення з їх боку. Конкретної норми, яка б забороняли дані дії вони напевно також не сказали.
На жаль, дані повноваження власника землі щодо поділу його земельної ділянки в ЗКУ не зазначено, що можливо і створює проблеми.
Але потрібно враховувати, що відповідно до ст. 183 ЦКУ річ (в тому числі і земельна ділянка) може бути подільною, якщо її можна поділити без втрати її цільового призначення.

14/05/08 15:22  держ.акт   Дерево
Ми хочемо придбати частину земельної ділянки. Я звичайно ж вимагаю щоб продавці здійснили оформлення окремого держ. акту на ту частину зем. ділянки, яка буде продаватись нам. Але продавці мені кажуть, що вони звертались до органів зем. ресурсів і ті їм відповіли, що так вони зробити не можуть, необхідна підстава, правовстановлюючий документ та ін. для оформлення окремого акту на частину земельної ділянки.
Підскажіть будь-ласка, адже ніяким нпа не заборонено, щоб влансик зем. ділянки міг отримати, наприклад, з держ. акту на 1 га, окремо держ акт на 0,2 га та на 0,8 га???

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100