RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

не выплата степендии


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/05/08 23:28  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > vladik220    15/05/08 22:59Дерево

15/05/08 22:59  vladik220Отправить письмо   Дерево
Скажите пожалуйста,в нашем вузе студентам с начала года выплачивают стипендию по 150-170гр.в месяц,ссылаясь на то,что минестерство не дало деньги.Но министерство дало ответ,что деньги всётаки поступали.Наши студенты написали письмо в Прокуратуру:
Генеральна прокуратура України

Прем’єр-Міністрові України
Ю.В. Тимошенко

Студентів Українського державного університету
фінансів та міжнародної торгівлі


СКАРГА

Студентський профком Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі від умені усіх студентів звертається до Прем'єр-Міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко із проханням розібратися із ситуацією, що виникла із виплатою стипендії в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі.
Відповідно до статті 60 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів" встановлено рівень звичайної (ординарної) академічної стипендії на рівні 300 гривень на місяць. Виходячи із цього, стипендія відмінників, згідно розрахунків, вказаних у пункті 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882, має становити 360 гривень на місяць.
На виконання положень Закону України "Про Державний бюджет на 2008 рік" було ухвалено Постанову Кабінету Міністрів України від 05 березня 2008 року № 165 "Деякі питання стипендіального забезпечення", де вже закріплено вказані вище суми та дано доручення Міністерству освіти і науки України вреґулювати ситуацію у місячний термін.
На сьогодні більшість вищих навчальних закладів України забезпечено стипендією у нормальному розмірі. Однак рішення Уряду і положення Закону України "Про Державний бюджет на 2008 рік" були знівельовані та саботовані. В Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі за січень місяць виплатили усім студентам по 153 гривні, лютий-квітень – по 170 (звичайна) і 223 (відмінникам) гривень стипендії. Таким чином, кожному пересічному студентові заборговано вже на квітень місяць 537 гривень, а відмінникам – 648 гривень загалом. Якщо взяти загалом, то сума невиданих коштів сягає сотень тисяч гривень. На травень місяць ситуація абсолютно не змінилася.
У ситуації, що склалася, дії тих, хто винен у приниженні студентів та паплюженні закону, за сукупністю можна характеризувати як такі, що підпадають під дію пункту 2 статті 175, пункту 2 статті 192, статті 356, пункту 2 статті 364, пункту 1 статті 365, пункту 2 статті 366, статті 367 Кримінального кодексу України.
Виходячи із вищевикладеного, просимо розібратися із проблемою та застосувати заходи урядового впливу.

З повагою, студпрофком УДУФМТ


Скажите,пожалуйста на сколько правильные статьи на которы они ссылались?????????

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100