RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можливо таке в виконавчому провадженні?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/05/08 12:05  axel43225Отправить письмо > №3    16/05/08 11:51Дерево
В залежності від змісту резолютивної частини виконавчого документа державний виконавцеь може здійснити розрахунок в порядку ст. 44 ЗУ "Про виконавче провадження", відповідно до якої встановлено черговість задоволення вимог кредиторів, тобто якщо за іншими документами була заборгованість перед ДПІ або державними фондами, а за вашим виконачим документом було стягнння заборгованості на користь юридичної особи, то відповідно до вище вказаної норми держ.виконавець здійснить перерахування на користь бюджету в першу чергу, а після задоволення вимог держави вже здійснить перерахування на вашу користь.Можливі інші варіанти.Вкажіть, які виконавчі документи, окрім вашого знаходились на виконанні.

16/05/08 11:51  №3   Дерево
Відносно боржника Х відкрито зведена виконавче провадження. Всього 10 кредиторів. Наскільки мені відомо черговість задоволення вимог кредиторів відносно боржника визначається в залежності від часу відкриття виконавчого провадження по справі кожного конкретного кредитора.
За інформацією виконавця аше підприємство знаходилося на 3 місці - це з 10 наявних кредиторів.
Після реалізації майна боржника виконавець здійснив перахування на рахунки боржників, які відповідно за чеговістю були 1, 2, 5, 6. Нам, які були 3, нічого перераховано не було.
Як таке може бути? Чи є порушення з боку виконавця?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100