RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ухвала про забезпечення позову та іпотека

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/05/08 12:09  krokodishОтправить письмо > уким    19/05/08 17:03Дерево
ст. 52 ЗУ "Про виконавче провадження"

20/05/08 11:57  уким > fktrcfylh300051    20/05/08 11:43Дерево
Так розгладаю це як схему. На мене вже подано позов. Чекаю, що найближчим часом буде клопотання про забезпечення позову (поки що такого немає). Позивач має добрі стосунки із суддею, тому винесення ухвали суду про забезпечення позову у вигляді накладення арешту на нерухоме майно, яке належитть мені на праві власності - лише питання часу.
От і розробляю схему, як можна так зробити, щоб стягнення (якщо позов буде задоволено) відбулося не за рахунок мого нерухомого майна. Схема продажу належного мені нерухомого майна не підходить.

20/05/08 11:43  fktrcfylh300051Отправить письмо > уким    19/05/08 17:03Дерево
Вашому другу теж треба зверт до суду (якщо це схема), як можна скоріше отримати рішення та до ДВС, в першу чергу погашаються вимоги забезпечені заставою, якщо і те і те забезпеяч заставою, вимоги будуть задоволені пропорційно заявленим. Я так думаю. А взагалі я згоден з Валеро.

19/05/08 17:33  ВалероОтправить письмо > уким    19/05/08 17:03Дерево
яка сума боргу?якщо сума боргу перед заставодержателем більша або дорівнює вартості нерухомості то Вашому позивачу нічого не дістанеться. хіба що за рахунок іншого Вашого майна чи коштів держвиконавець задоволить його вимоги.окрім випадку коли Ви ранішеи повернете позику і застава буде знята.

19/05/08 17:31  уким > уким    19/05/08 17:03Дерево
ап

19/05/08 17:03  уким   Дерево
Проти мене подано позов та винесено ухвалу про забезпечення позову у вигляді накладення арешту на нерухоме майно, яке належитть мені на праві власності.
Я є власником одного обєкта нерухомості. Даний обєкт нерухомості знаходиться в заставі (раніше брав позику у знайомого). Так от, якщо суд задовольнить позов, то належне мені майно:
а) перейде у власність мого позикодавця, якщо я перестану виконувати взяті на себе обовязки по договру, який забезпечений заставою
б) буде описано і реалізоване держ. виконавцем, а виручена сума буде витрачена на погашення вимог позивача, а все що залишиться - заставо держателю?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100