RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може бути явка третьої особи за ЦПК визнанна обовязковою?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/05/12 16:15  panda09 > panda09    23/05/12 16:10Дерево
подскажите, пожалуйста, очень надо, а найти нужной нормы не могу.

23/05/12 16:10  panda09 > VitVla    20/05/08 15:27Дерево
А является ли обязательной явка третьего лица в хоз. процессе?

20/05/08 15:27  VitVlaОтправить письмо > fktrcfylh300051    20/05/08 14:32Дерево
Роблю висновок: так, третя особа є особою, яка бере участь у справі. ч. 3 ст. 36 "Якщо від третьої особи не надійшло повідомлення про згоду на участь у справі, справа розглядається без неї."; ч. 2 ст. 158 "Особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності."


20/05/08 14:32  fktrcfylh300051Отправить письмо > VitVla    20/05/08 13:43Дерево
Ст. 74 Судові повістки про виклик у суд надсилаються особам, які БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СПРАВІ, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам, а судові повістки-повідомлення - особам, які беруть участь у справі з приводу вчинення процесуальних дій, у яких участь цих осіб не є обов'язковою. ст26 .У справах позовного провадження особами, які БЕРУТЬ УЧАСТЬ у справі, є сторони, ТРЕТІ ОСОБИ, представники сторін та третіх осіб. дЕЛАЙТЕ ВИВОД САМИ.

20/05/08 14:18  Дока27 > VitVla    20/05/08 13:43Дерево
Дійсно такої статті немає.

20/05/08 13:43  VitVlaОтправить письмо   Дерево
Цивільна справа. Суд визнав явку в судове засідання третьої осби обовязковою. Не можу знайти в ЦПК статтю, на підставі якої суд це може зробити. За ст. 169-тільки позивач або відповідач. За ст. 184 допитати в якості свідка можна лише за згодою 3 особи. В судовій повістці-попередження (!!-саме так і зазанчено) суд погрожує накласти штраф. В когось є досвід такої ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100