RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Запит СБУ - підпис слідчого без печатки - чи можна не відповідати?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/01/14 10:07  Alex_01 > Alex_01    23/01/14 10:05Дерево
а також типова інструкція не дає відповідь на це питання, оскільки: "3.48. На документах, що засвідчують права громадян і юридичних осіб, на яких фіксується факт витрати коштів і проведення операцій з матеріальними цінностями, підпис посадової (відповідальної) особи скріплюється гербовою печаткою установи.
Перелік інших документів, підписи на яких необхідно скріплювати гербовою печаткою, визначається в інструкції установи на підставі нормативно-правових актів та примірного переліку документів, підписи на яких скріплюються гербовою печаткою (додаток 10).
3.50. Наказом керівника установи визначається порядок використання, місце зберігання гербової печатки і посадова особа, відповідальна за її зберігання, а також перелік осіб, підписи яких скріплюються гербовою печаткою."

23/01/14 10:05  Alex_01 > Dr_Diesel    25/07/11 16:44Дерево
ДСТУ 4163-2003 - "5.26 Відбитком печатки організації засвідчують на документі підпис відповідальної особи. Перелік документів, на які ставлять відбиток печатки, визначає організація на підставі нормативно-правових актів. Його подають в інструкції з діловодства організації.
Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ."
в тому то і проблема, що немає такої інструкції

25/07/11 16:50  DraftОтправить письмо > Dr_Diesel    25/07/11 16:43Дерево
В контексте темы, к примеру, ПМ не является контролирующим органом, а потому эта бумага не подходит. УПК же не указывает на наличие печати.

25/07/11 16:49  DraftОтправить письмо > ООО ФСВ    25/07/11 15:37Дерево
Стаття 66. Збирання і подання доказів

Особа, яка провадить дізнання, слідчий, прокурор і суд в
справах, які перебувають в їх провадженні, вправі викликати в
порядку, встановленому цим Кодексом,
будь-яких осіб як свідків і
як потерпілих для допиту або як експертів для дачі висновків;
вимагати від підприємств, установ, організацій, посадових осіб і
громадян пред'явлення предметів і документів, які можуть
встановити необхідні в справі фактичні дані; вимагати проведення
ревізій, вимагати від банків інформацію, яка містить банківську
таємницю, щодо юридичних та фізичних осіб у порядку та обсязі,
встановлених Законом України "Про банки і банківську діяльність"
( 2121-14 ). Виконання цих вимог є обов'язковим для всіх громадян,
підприємств, установ і організацій.

Этот порядок установлен УПК - выемка или обыск. Или допрос свидетеля. Или осмотр и т.д. Кроме того ст.66 не предполагает получение информации, а только доказательств. Т.е.;

Ці дані встановлюються: показаннями свідка, показаннями
потерпілого, показаннями підозрюваного, показаннями
обвинуваченого, висновком експерта, речовими доказами, протоколами
слідчих і судових дій, протоколами з відповідними додатками,
складеними уповноваженими органами за результатами
оперативно-розшукових заходів, та іншими документами.

25/07/11 16:44  Dr_Diesel > ООО ФСВ    25/07/11 15:38Дерево
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Державна уніфікована система документації
УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Вимоги до оформлювання документів
ДСТУ 4163-2003

25/07/11 16:43  Dr_Diesel > ООО ФСВ    25/07/11 15:37Дерево
Відповідно до ч. 1 ст. 42 Податкового кодексу України: « Податкові повідомлення - рішення, податкові вимоги або інші документи, адресовані контролюючим органом платнику податків, повинні бути складені у письмовій формі, відповідним чином підписані та завірені печаткою відповідних органів».

25/07/11 16:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ООО ФСВ    25/07/11 15:37Дерево

25/07/11 15:38  ООО ФСВ > Draft    22/05/08 10:29Дерево
Извините, но о какой инструкции идет речь ?

25/07/11 15:37  ООО ФСВ > Draft    22/05/08 10:18Дерево
Предприятие получило запрос ст. следователя налоговой милиции ГНА в Донецкой области следующего содержания: "В зв'язку з розслідуванням кримінальної справи № 123456 та на підставі ст.ст. 22, 65, 66 КПК України, прошу Вас надати інформацію чи виробляється (вироблялась) на ТОВ .... наступна продукція......" В запросе нету печати следственного отдела НМ. О существовании вышеуказанного УД предприятие ничего не знает. Посоветуйте, как поступать в данной ситуации?

22/05/08 10:52  ййййййййййййй > Цікавлюсь    22/05/08 10:04Дерево
я отказывал без печати на оснавании инстукции и всё проходило ок!

22/05/08 10:29  DraftОтправить письмо > Draft    22/05/08 10:18Дерево
Соррі..тут УД

22/05/08 10:18  DraftОтправить письмо > Цікавлюсь    22/05/08 10:04Дерево
Ща за інструкція? ;)) там ніби начальника підпис повинна бути, якщо не помиляюся

22/05/08 10:04  Цікавлюсь   Дерево
В рамках розслідування кримінальної справи (зазначено номер, стаття) слідчий СБУ просить надати певну інформацію. Оскільки на запиті стоїть лише підпис без печатки, то чи можна на підставі примірної інструкції з діловодства відмовити в задоволенні запиту?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100