RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Кредитный договор. Цена иска и госпошлина в долларах США


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/06/08 10:47  Va > natalya47    23/05/08 17:13Дерево
Здравсвтуйте, а могу ли я я оплатить пошлину за "валютный" иск в грн.? по курсу? или мне вернут материалы со ссылкой на Інструкцію про порядок обчислення та справляння державного мита, затверджену наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року N 1? Спасибо.

27/05/08 14:45  СергійПОтправить письмо > 12w    26/05/08 17:51Дерево
см. ст.533 ГК

27/05/08 09:52  writer > 12w    26/05/08 17:51Дерево
Кредитный договор предусматривает погашение задолженнности в долларе. В случае получения приказа в гривне, существуют валютные риски, поскольку сама задолженность числится в долларе. Исполнитель не будет взыскивать задолженность в долларах. После реализации имущества, будет произведена конвертация гривны в доллар.

26/05/08 17:51  12w > natalya47    26/05/08 15:02Дерево
мі всегда переводим в гривні. как исполнитель будет взіскивать дол.?

26/05/08 15:02  natalya47Отправить письмо > writer    26/05/08 09:26Дерево
У меня к сожалению нет.

26/05/08 09:26  writer > natalya47    23/05/08 17:33Дерево
Есть ли у кого-нибудь практика?

23/05/08 17:33  natalya47Отправить письмо > writer    23/05/08 17:20Дерево
к сожаленью, нет

23/05/08 17:20  writer > natalya47    23/05/08 17:13Дерево
Спасибо, это разъяснение ВХСУ читал. Есть ли аналогичные разъяснения или практика по ГПК?

23/05/08 17:13  natalya47Отправить письмо > writer    23/05/08 16:52Дерево
ВИЩИЙ АРБІТРАЖНИЙ СУД УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 17.02.94 р. N 02-5/114

Арбітражні суди України 


Про деякі питання визначення ціни позову, підсудності справ та сплати державного мита

(назву змінено згідно з роз'ясненням
Вищого арбітражного суду від 18.11.97 р. N 02-5/445)

Роз'яснення затверджено
(згідно з постановою Вищого арбітражного суду України
 від 14 липня 1994 року N 2)

Із змінами і доповненнями, внесеними
роз'ясненнями Вищого арбітражного суду України
від 18 листопада 1997 року N 02-5/445,
 від 16 квітня 1998 року N 02-5/141,
 роз'ясненням президії Вищого господарського суду України
 від 31 травня 2002 року N 04-5/609,
 рекомендаціями президії Вищого господарського суду України
 від 31 травня 2007 року N 04-5/103

З метою правильного і однакового застосування законодавства щодо визначення ціни позову в іноземній валюті, підсудності справ, пов'язаних із стягненням іноземної валюти, сплати державного мита з таких позовів президія Вищого арбітражного суду України вважає за необхідне дати такі роз'яснення.

(преамбулу змінено згідно з роз'ясненням
Вищого арбітражного суду від 18.11.97 р. N 02-5/445)

1. Ціна позову про стягнення іноземної валюти визначається в іноземній валюті та національній валюті України відповідно до офіційного курсу, встановленого Національним банком України на день подання позову (пункт 4 статті 55 Господарського процесуального Кодексу України).

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з роз'ясненням
 президії Вищого господарського суду України від 31.05.2002 р. N 04-5/609)

При визначенні ціни позову, поданого в іноземній валюті, необхідно виходити з тієї валюти, в якій провадились чи повинні бути проведені розрахунки між сторонами.

У разі подання позову про стягнення національної валюти України - еквіваленту іноземної валюти ціна позову визначається в національній валюті України.

2. Підсудність справ про стягнення іноземної валюти визначається на загальних підставах відповідно до розділу III Господарського процесуального кодексу України. 

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з роз'ясненням
Вищого арбітражного суду від 18.11.97 р. N 02-5/445
в редакції роз'яснення президії Вищого
 господарського суду України від 31.05.2002 р. N 04-5/609)

3. Відповідно до статті 7 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" та пункту 1 Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року N 15, з позовів, що подаються до господарського суду в іноземній валюті, державне мито сплачується в іноземній валюті. Одночасно встановлено, що у разі, коли розмір ставок державного мита передбачено в частинах офіційно встановленого неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, державне мито сплачується в іноземній валюті з урахуванням курсу грошової одиниці Національного банку України.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з рекомендаціями президії
 Вищого господарського суду України від 31.05.2007 р. N 04-5/103)

Абзац другий пункту 3 виключено 

(згідно з роз'ясненням президії Вищого господарського
 суду України від 31.05.2002 р. N 04-5/609)

Абзац третій пункту 3 виключено 

(згідно з роз'ясненням президії Вищого господарського
 суду України від 31.05.2002 р. N 04-5/609)

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з роз'ясненням 
Вищого арбітражного суду від 16.04.98 р. N 02-5/141)

4. У разі задоволення позовних вимог про стягнення іноземної валюти та відшкодування судових витрат в іноземній валюті видається єдиний наказ. Накази про стягнення сум в іноземній валюті і у гривнях видаються окремо.

(пункт 4 із змінами, внесеними  згідно з роз'ясненням
Вищого арбітражного суду від 16.04.98 р. N 02-5/141,
 роз'ясненням президії Вищого господарського
 суду України від 31.05.2002 р. N 04-5/609)

23/05/08 16:52  writer   Дерево
Банк выдал кредит в долларах США. Учитывая просрочку, подано заявление о выдаче судебного приказа. Учитывая, что расчеты по кредиту производятся в долларе США, задолженность учитывается в дол. США, цена иска также определена дол. США, госпошлина оплачена в дол. США.
Помощник судьи сообщил о намерении судьи оставить дело без движения.
Есть ли у кого-нибудь практика подачи исков (заявлений о выдаче судебного приказа) по кредитным договорам с определением цены иска в валюте и их удовлетворение? или мнения по поводу правомерности позиции судьи

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100