RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

сиротинку обидели


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/09/10 19:50  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > dashha0202    29/09/10 16:22Дерево
Рада Міністрів УРСР; Постанова, Правила вiд 11.12.1984 № 470
Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/09/10 16:48  Rossi > dashha0202    29/09/10 16:22Дерево
капец сейчас грамоте учат...

29/09/10 16:22  dashha0202Отправить письмо > crepm    26/05/08 19:06Дерево
Я хотела спросить у знающих людей.
Я имею статус(ребенок сирота)мне 21 год,в собствености у меня не чего нет,вышол закон о устоновлении на очередь с 16 лет.Я могу разчитывать на етот закон???что мне надо зделать(какие документы,и куда обратится)
подскажити пожайлусто!!!

26/05/08 19:06  crepm > ДИА    26/05/08 18:25Дерево
Земной поклон, спасибо за помощь))

26/05/08 18:25  ДИА > ДИА    26/05/08 18:13Дерево
У ВСУ взгляд противоположный.


ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 грудня 1995 року N 20

Про судову практику у справах за позовами про захист права приватної власності


13. Вимоги про право наймача жилого приміщення в будинку державного чи громадського житлового фонду та членів його сім'ї придбати у власність відповідну квартиру (будинок) шляхом їх викупу або на інших, передбачених законодавством України підставах (ст. 15 Закону "Про власність"), розглядаються судами в позовному провадженні.

У такому ж провадженні, розглядаються, зокрема, заяви про визнання безпідставною відмови органів приватизації передати у приватну власність квартиру (будинок) з державного житлового фонду відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" і Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян (затверджене наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15 вересня 1992 року N 56) або відмови передати у приватну власність особам, які користуються відповідним правом за Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", квартиру (будинок), яку вони займають у громадському житловому фонді.

Закон "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" встановлює компенсації і пільги відповідним категоріям громадян, але він не є безпосередньо актом відчуження їм жилих приміщень (будинків), тому для набуття права власності на них є необхідними волевиявлення зазначених громадян (заява) і відповідне оформлення.

В інших випадках громадським житловим фондом розпоряджаються власники жилих приміщень. Вони, зокрема, вирішують питання про продаж наймачеві жилого приміщення, в зв'язку з чим той не вправі вимагати покладення на власника обов'язку по відчуженню квартири (будинку). Разом з тим наймач користується переважним правом на викуп займаного жилого приміщення і в разі відчуження останнього іншій особі, він вправі пред'явити позов про переведення на нього прав і обов'язків покупця або про визнання угоди недійсною.

Якщо квартира (будинок) не була передана у власність наймачеві, його спадкоємці вправі вимагати визнання за ними права власності на неї лише в тому разі, коли наймач звертався з належно оформленою заявою про це до відповідного органу приватизації або власника державного чи громадського (щодо громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) житлового фонду, однак вона не була розглянута в установлений строк або в її задоволенні було незаконно відмовлено при наявності підстав і відсутності заборон для передачі квартири у власність наймачеві.

26/05/08 18:18  SeVa_71 > crepm    26/05/08 17:59Дерево
...только право на приватизацию квартиры унаследовать невозможно...

26/05/08 18:13  ДИА > crepm    26/05/08 17:59Дерево
МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ


Щодо приватизації квартири та прибудинкової території

Відповідно до п. 5 ст. 5 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" кожний громадянин має право приватизувати займане ним житло безоплатно в межах номінальної вартості житлового чеку або з частковою доплатою. Безоплатна передача житла здійснюється в розрахунку 21 кв. м загальної площі на кожного наймача та додатково 10 кв. м на сім'ю. Тобто, в межах норми, визначеної цим Законом, громадяни мають право скористатися правом приватизувати житло в повному обсязі один раз. Таке право може бути використано повністю і по частинах. Зазначеним Законом терміни приватизації не передбачені.

Постановою Верховної Ради України від 25.12.2002 N 369-IV термін використання житлових чеків продовжено до 31 грудня 2006 року.

Цивільним кодексом України передбачено спадкування усіх прав і обов'язків, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

____________

 

Надруковано:
"Інформаційний бюлетень Держбуду",
N 2, лютий, 2006 р.

 

26/05/08 17:59  crepm > ДИА    26/05/08 17:55Дерево
Нет. Помогал чем мог, платил за квартиру, да и прочие хлопоты тоже были на мне. А мать-была с старорежимным характером и с "прихватизациями" не связывалась.
Ещё одно, я в её квартире не прописан, проживаю с женой по другому адресу.

26/05/08 17:55  ДИА > crepm    26/05/08 17:54Дерево
А до смерти обращались о приватизации?

26/05/08 17:54  crepm   Дерево
Господа! У меня уменрла мать. После неё осталась непреватизированая квартира. Я единственный наследник, но ЖЕК непускает в "отцовский" дом. Можно ли, что-то сделать?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100