RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Акт приймання виконаних робіт - правочин ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/06/08 17:24  М. Добродій > Дмитрий С    9/06/08 17:00Дерево
Всім дуже вдячний.

9/06/08 17:00  Дмитрий СОтправить письмо > М. Добродій.    9/06/08 11:16Дерево

9/06/08 12:13  Починаючий юрист > М. Добродій.    9/06/08 11:16Дерево
Пунктом 4 ст. 882 Цивільного кодексу передбачено, що передавання робіт підрядчиком і прийняття їх замовником оформлюється актом, підписаним обома сторонами. У разі відмови однієї із сторін від підписання акта про це вказується в акті і його підписує друга сторона.
Акт приймання виконаних підрядних робіт – це документ первинного обліку.Акт виконаних робіт не є правочином.
Питання підписання і виконання правочинів регулюється главою 16 ЦК України,додатково читайте главу 20 Господарського кодексу.
При виконанні робіт розрахунки за виконані роботи можуть проводитись на підставі Акту,про що зазначається в договорі. Але розрахунки можуть здійснюватися і на підставі лише Договору, чи виставленого виконавцем рахунку, або такого рахунку та Договору. Порядок оплати робіт та документи, що є підставою для здійснення такої оплати визначаються договором між підрядчиком та замовником.

9/06/08 11:41  Advo_katОтправить письмо > М. Добродій.    9/06/08 11:16Дерево
Думаю что Акт сам по себе не является сделкой. Так как Акт это документальное подтверждение выполнения каких-либо условий сделки, либо сделки в целом. Кроме этого выполнение сделки может подтверждаться и другим образом.

9/06/08 11:20  Дмитрий СОтправить письмо > М. Добродій.    9/06/08 11:16Дерево
Независимо от того, будет ли акт правочином, подписывать его от имени юрлица может только руководитель или иной уполномоченный представитель. Акт является первичным документом бухгалтерского учёта

9/06/08 11:16  М. Добродій.   Дерево
Шановні колеги, як ви вважаєте - чи є акт прийняття виконаних робіт самостійним правочином і чи пиширюється на нього гл. 16 ЦК ? Такий акт може підписувати тільки особа, визначена у п.2 ч.2 ст.207 ЦК ? Вдячний за відповідь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100