RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Книга "Фінансовий облік і звітність" за стандартами і з типовими господарськими операціями


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/05/00 22:16  ЗаВоД   Дерево
До уваги бухгалтерів та студентів!

Приймаємо замовлення на книгу “Фінансовий облік i звітність на підприємствах різних галузей”, підготовлену колективом авторів Тернопільської академії народного господарства. Обсяг - 288 сторінок.
У ній викладені:
- облік за новим Планом рахунків
- особливості податкового обліку
- методика складання фінансової звітності за стандартами.

Зокрема включено питання фінансового і особливості податкового обліку основних засобів (ремонтів, реконструкції і модернізації), інших необоротних матеріальних активів, їх амортизації та зносу; виробничих запасів; витрат виробництва у галузях; готової продукції та товарів; переробки давальницької сировини; експортно–імпортних операцій з товарами; коштів і розрахунків; власного капіталу та зобов’язань; векселів; валових витрат і доходів; інвестицій; розрахунків за бартерною формою; доходів і результатів діяльності; витрат за елементами та витрат діяльності; бланків суворого обліку та ін.

За кожним синтетичним рахунком викладено зміст господарських операцій, що дозволяє використовувати його як своєрідний довідник із їхньої кореспонден-ції.Вартість книги - 15 грн. з ПДВ включно.

Email: zawod@home.te.ua

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100