RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Службові твори


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/09/08 09:53  Mashenka   Дерево
Добрий день, в мене питання стосовно службових творів.
Я складаю трудові угоди з програмістами, які є штатними працівниками нашого підприємства, в нас існує сума оплати їх роботи за місяць, оговорена з працівниками, яка включає зарплату та авторську винагороду за створення і використання службових творів, які можуть бути створені під час трудових відносин. Окремі суми авторської винагороди із загальної суми виплати працівнику в місяць не виділялись і не оговорювались.
Питання перше
_________________________
Чи правомірно буде використання наступного формулювання в трудовому договорі з працівником:
в розділі "Оплата праці" вказати:

4.1 За виконання обов’язків, передбачених цим Договором, Працівнику встановлюється заробітна плата у розмірі _________грн. на місяць.
в розділі"Передача авторського права" вказати:
5.4 За створення і використання службового твору Працівнику належить авторська винагорода,розмір якої включений у суму, зазначену в п. 4.1 цього Договору і яка виплачується в строки,
визначені Роботодавцем для виплат заробітної плати.
Чи немає в такому випадку супечності із законодавством.

Другий варіант, це вказати всю суму оплати праці працівника як зарплату, а створення і використання службового твору є безкоштовним за згодою працівника.

Третій варіант розділити загальну суму, належну до виплати в місяць працівнику на 3 частини

- місячний оклад, авторська винагорода за створення і авторська винагорода за використання службових творів і чітко описати 3 різні суми, які разом складають обумовлену з/пл працівника.
В такому випадку як правильно визначити вартість нематеріальних активів, які створюються як служовий твір, як іх облікувати?

Друге питання
_________________
Чи мають якось реєструватись ці авторські права, чи можна цього не робити?

Третє питання
_______________

Чи достатньо укладення трудового договору з працівником, щоб програми, які він написав під час роботи на підприємстві вважати службовими творами? Чи обов'язко видавати працівнику службові завдання на створення службового твору у письмовій формі (яким тоді має буди цей документ?) чи це можуть бути усні завдання, що не суперечать умовам трудового договору чи посадової інструкції. Чи має бути складений якийсь докумет (акт приймання-передачі чи ін.),який підтверджує створення службового твору.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100