RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Политфорум


Маски сброшены
 
26/04/17 07:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Repets  26/04/17 03:15Дерево
"Про Навального, Познера, Табакова, Боярського ми вже згадували в цьому контексті. Такі особистості навряд чи відносяться до цих 10%" - не смішіть мої капці, до чого тут це? Конкретно ці особистості взагалі звикли професійно брехати. Хто Вам сказав, що вони говорять те, що думають, тобто що вони зомбовані? Табаков та Боярський - професійні актори, Познер - шоумен, Навальний - політик. Ви насправді чекаєте від них ширості у висловлюваннях?

26/04/17 06:41  нехочуха > Repets  26/04/17 03:15Дерево
Всегда сначала идет в костер контент, затем его носители . Всегда именно в этой адской последовательности .[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

26/04/17 03:15  Repets > Евгений Осычнюк  25/04/17 08:41Дерево
“"Я б позицію пані Забужко, та і власну також, сформулював так:
"вважають російську пропаганду такою, що негативно впливає на світогляд населення" - згоден в цьому з Вами, з поправкою: не всього населення, а приблизно 10% найбільш гіпнабельних. “ (c)
Ох недооцінюємо, пане Євгене, недооцінюємо. Про Навального, Познера, Табакова, Боярського ми вже згадували в цьому контексті. Такі особистості навряд чи відносяться до цих 10%. А ось ще один вражаючий приклад. Недавно помер геніальний російський поет Є.Євтушенко. "Был высоким, долговязым, похожим на вечно юного Дон Кихота, оседлавшего не Росинанта и даже не Пегаса, а весь шар земной. Главное, был первым русским поэтом, ставшим поэтом всемирным, переведенным на все мыслимые и немыслимые языки. Как Дон Кихот, сражался с ветряными мельницами и, как Геракл, – с чудовищами. Был наивен, как и многие из нас, верил в социализм с человеческим лицом, в Кастро и в Че, в революцию, ненавидел Сталина и его наследников. И главное, был не только Человеком Слова, то есть истинным Поэтом, но и Человеком Поступка.
В 1968 году направил письмо Брежневу, протестуя против советских танков в Праге. Потом заявил открытый протест и по поводу выдворения Солженицына, и по поводу войны в Афганистане. И против войны в Чечне."
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Безстрашний поет, що прожив більшу частину життя в СРСР, але так і не став(за власним висловом) радянським поетом. Якби не був росіянином, його б чекала участь Стуса. Та 17 років путінської промивки мізків, очевидно, відбились і на цій легендарній людині.
И трагическая эпопея,
словно призрак гражданской войны
эта киевская Помпея,
где все стали друг другу "воны".
Здесь идут, как на стенку стенка,
брат на брата, а сын на отца.
Вы, Шевченко и Лина Костенко,
помирите их всех до конца!
Це його погляд на наш Майдан. Писав ще й інші вірші, крізь які явно проглядає лукавий путінський прищул. Він бачив Радянські танки в Празі, але не бачив російських в Україні. Він відкрито обурювався за вигнання Солженіцина, та не зробив цього з приводу вбивства Нємцова. Він не писав Путіну, щоб Росія не відправляла до нас контрабандні ‘Гумконвої’, якими вона вік ганьбитиметься. Та Україна все ж пам’ятатиме його як одного із шістдесятників, які встромили ніж у спину нелюдській радянській Системі. А оскільки “при тій епідемії, яка є в Росії, коли всі зомбовані, нічого дивного немає…” [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Саме це, очевидно, і має на увазі пані Забужко. Ми повинні пам’ятати, що саме росіяни сьогодні приходять до нас, щоб вбивати, калічити, руйнувати. І забороняти просто змушені те, що отруєне їх по справжньому фашистською пропагандою. І не треба пересмикувати. Макаревича і Єсеніна, Толстого і Ахматову, Достоєвського і Чехова, Окуджаву і Пушкина ми поважаємо, як це не парадоксально, більше ніж самі росіяни. Для тих, хто в цьому сумнівається пропоную спробувати розмістити на якомусь російському форумі ці (одні з найвідоміших) слова Пушкіна:
Товарищ, верь: взойдет она,
Звезда пленительного счастья,
Россия вспрянет ото сна,
И на обломках самовластья
Напишут наши имена!

 

Покращення від нової влади
 
25/04/17 20:50  Marlboro!Отправить письмо > Marlboro!  20/03/17 10:03Дерево
Конкурс до ВС: оприлюднені 52 висновки про невідповідність кандидатів [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Зміст висновків приємно вражив, досить детально досліджують суддів. Завернули ряд діючих суддів вишів і Верховного суду зокрема.

 

Есть план, нет? - До свиданья
 
25/04/17 16:17  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Добрый газовик  25/04/17 09:08Дерево
Согласен. Одно остается - предложить африканцам в Гренландию переехать. Устроить в Арктике миграционный кризис, так сказать.

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100