RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Финансы и Ценные Бумаги

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Анулювання ліцензії фінансової компанії
 
18/10/18 09:51  ALEX XO > Garrincha01  18/10/18 08:36Дерево
Читайте Закон о финуслугах. Там и 170.000 есть + Закон об отмывании.

18/10/18 08:36  Garrincha01Отправить письмо > ALEX XO  17/10/18 11:54Дерево
Правильно я розумію, що максимально на що ми могли "напрацювати" це штраф в 17 тисяч?

17/10/18 11:54  ALEX XO > Garrincha01  16/10/18 14:09Дерево
Все зависит от того на что наработали. За отказ от лицензии санкций естественно нет. Но перед аннулированием лицензии комиссия может назначить проверку деятельности....

 

Трудовий договір з Головою наглядової ради ІСІ
 
17/10/18 15:24  Andrey-Kiev   Дерево
Доброго дня! Є питання щодо обов'язковості укладення трудового договору з Головою наглядової ради ІСІ.
Висловлю свою позицію:
Правові та організаційні основи створення, діяльності, припинення КІФ визначає закон про ІСІ. Згідно із ст. 15 закон про ІСІ органами корпоративного фонду є загальні збори та наглядова рада. Утворення органів корпоративного фонду, не передбачених законом, забороняється. Тобто, законом визначено, що в КІФ відсутній виконавчий орган, так як його функції відповідно до закону про ІСІ виконує КУА на підставі договору про управління активами. Крім того, законом про ІСІ не передбачено, що з головою та членами НР КІФ укладається трудовий договір.

ст. 65 ГКУ передбачає, що для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) безпосередньо або через уповноважені органи чи наглядова рада призначає керівника підприємства, тобто особу, яка очолює виконавчий орган. Цією ж статтею предбачено обов’язковість укладення контракту (оплату праці) лише з керівником підприємства.

Тобто, оскільки Голова НР КІФ не є керівником КІФ, а законом про ІСІ не передбачено, що з головою та членами НР укладається трудовий договір (як в ситуації з акціонерним товариством), то Голова НР КІФ має право здійснювати свої функції на безоплатній основі, без укладення з ним трудового контракту та виплати заробітної плати.

Прошу висловити свої позиції.

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100