RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Земля и Недвижимость

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Обл рада и охотничьи угодья
 
17/08/18 11:24  terlizzi   Дерево
Обласна рада 10 січня прийняла рішення, яким передала мисливські угіддя ГО "А". При цьому, 8 січня отримала звернення, в якому ГО "Б" просила передати мисливські угіддя саме їм (ГО "Б"). При цьому в протоколі пленарного засідання ради за 10 січня звернення від ГО "Б" навіть не обговорювалося, угіддя швидко передали ГО "А" .

чи був , відповідно до чинного законодавства, порушений порядок прийняття рішення радою? які права ГО "Б" було порушено?


 

Мисливські угіддя і жителі смт
 
16/08/18 17:00  terlizziОтправить письмо   Дерево
Підкажіть, будь-ласка, чи є в національному законодавстві України, практиці ЄСПЛ норми, які б надавали переважне право на землю (точніше, мисливські угіддя) жителям (селянам), які проживають поруч з цими землями (угіддя прилягають до меж населеного пункту)? Мається на увазі, переважне право перед особами, які там не проживають (які в результаті і отримали угіддя).

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100