RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Земля и Недвижимость

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Приобретение квартиры у банка?
 
22/11/19 12:54  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Спасибо  22/11/19 12:46Дерево
Практика такая, что нотарь должен получить согласие опеки на отчуждение, без нее не будет совершать сделку.

22/11/19 12:46  Спасибо   Дерево
Как приобрести квартиру у банка если там прописаны несовершеннолетние дети?
Являются ли они собственниками квартиры - не знаю, прописаны точно и проживают
Какая практика?

 

Земля ОСГ используется фермером
 
22/11/19 12:05  Yuriy78 > Yuriy78  22/11/19 12:04Дерево
...или же фермер получил землю в оренду для занятия ОСГ, а по факту ведёт фермерское хозяство?

22/11/19 12:04  Yuriy78 > Орендодав  16/11/19 17:48Дерево
Доброго времени суток!
Стаття 33 ЗКУ. Земельні ділянки особистих селянських господарств
1. Земельні ділянки, призначені для ведення особистого селянського господарства, можуть передаватися громадянами у користування юридичним особам України і використовуватися ними для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства без зміни цільового призначення цих земельних ділянок.

 

Зміна цільового призначення земельної ділянки
 
22/11/19 10:57  Yuriy78   Дерево
Шановні форумчани!
У комунальній власності територіальної громади перебуває сформована земельна ділянка сільськогосподарського призначення. Наразі це землі запасу (16.00). Рішенням ради надано згоду фізособі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок зміни цільового призначення із земель запасу (16.00) на ОСГ (01.03) з подальшою передачею у власність.
У мене виникли певні сумніви з цього приводу. З огляду на ст.19 ЗКУ "землі запасу" - це не цільове призначення. Це землі всіх категорій, у т.ч. і сільгосппризначення, які не передані у користування чи власність. Як я вже написав, ділянка сформована (внесена до ДЗК). Чи дійсно потрібно знову розробляти проект? Чи не могла рада відразу надати ділянку у власність з цільовим призначенням для ведення ОСГ? Заздалегідь вдячний за обговорення!

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100