RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Работа и Образование

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Тимчасова робота по біометриці в Польщі
 
20/06/18 05:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Реботнік  20/06/18 01:18Дерево
За "круглым столом" нашего форума принято свободно и доброжелательно обсуждать правовые проблемы, совместно искать пути их решения и делиться опытом. (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/06/18 01:18  Реботнік > Polskafirma  3/06/18 21:21Дерево
Для чого було вводити в оману, тим більше якщо ви з Польщі.
Якщо дозволено працювати 3 місяці по безвізу - то як не можна їхати на тимчасову роботу, перетинаючи кордон власне з цією метою.
Процедура ускладнена - але якщо коротко - польський роботодавець заносить Освядчення в місцевий уряд (оплачує 30 злотих), протягом 7 днів робиться вписування в певний реєстр цих освядчень, і якщо людина, ще не вїхала до Польщі (Варіант - Сцєжка загранічна - на відміну від Стєжки Домашньої/Польської, коли тимчавовий робітник уже в Польщі) - то видається Засвядчення, на основі якого іноземний працівник може перетнути польський кордон для тимчасової роботи. І коли він приїхав і закватирувався, і пристустив до роботи - тоді видається дозвіл на роботу. Це так коротко, із памяті - про процедуру - яких є дві - для тимчасових працівників і сезонних працівників.
Ця інформація взята із повітового уряду, де детально розяснені формальності, однак власне цивільно правову угоду про таку роботу між польським роботодавцем і іноземним робітником не врегульована.

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100