RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Судебный сбор

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Звільнення від сплати судового збору
 
21/11/17 18:32  Marlboro! > Rossi  21/11/17 17:47Дерево
Згоден, схоже ніяк викрутитись не вийде :\

21/11/17 17:47  Rossi > Marlboro!  21/11/17 17:30Дерево
Полагаю, в этой ситуации надо считать, что суд дал отсрочку (даже если ходатайство было об освобождении) и определится со взысканием судебного сбора при вынесении решения.

21/11/17 17:30  Marlboro! > Натупив  21/04/16 21:49Дерево
Колеги, таке питання.

Подано позов про визнання права власності. Сума для позивача велика і подавалось клопотання про звільнення від сплати збору по статті 8 ЗУ "Про судовий збір", відповідне обгрунтування і таке інше.
Суддя відкрив провадження, але в ухвалі про відкриття питання по судовому збору не вирішував, не вирішувалось воно і будь-якою іншою ухвалою.
В ході провадження по настрою судді стало ясно, що він, скоріш за все, у задоволенні позову відмовить.
Чи має право він в такій ситуації вже після розгляду справи постановляючи рішення про відмову у задоволенні позову відмовити також у задоволенні клопотання про звільнення та стягнути судовий збір? Формально я перешкод для цього не бачу, але можливо є якась можливість настояти на тому, що раз він прийняв позов з клопотанням - то вважається, що клопотання схвалене.

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100