RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Уголовное право и процесс

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Чи є підробка підпису? та чи можливе притягнення по ст.358 ККУ?
 
20/08/18 13:57  wonderfully > avrros  19/08/18 20:54Дерево
Даний злочин є з формальним складом. Тобто, для його закінчення не потрібно ніякої шкоди. Достатньо самої підробки.
Підробка підпису охоплюється складом злочину передбаченим статтею 358 КК України.

Приєднуюсь до питання ОК АКА Олюня, так він підробив підпис чи підписав документ від свого імені ?

Чи є підписаний документ офіційним відповідно до примітки наведеній у статті 358 КК України ?

19/08/18 23:28  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > avrros  19/08/18 20:54Дерево
не злоупотребляйте знаками препинания, это запрещено правилами форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

+ подписал от себя вместо кого-то или подделал чужую подпись?

19/08/18 20:54  avrrosОтправить письмо   Дерево
всім колегам доброго часу доби!
коротко про ситуацію. є ТОВ1 та ТОВ2. ТОВ2 постачає товари ТОВ1, а ТОВ1 сплачує справно ТОВ2 грошові кошти. у ТОВ1 є два засновники де один із засновників одночасно є керівником з правом підпису, а другий просто як голова наглядової ради. питання щодо повноважень по статуту ТОВ1 не стоіть. в ході господарської діяльності керівник ТОВ1 декілька разів (майже систематично) підписувався за керівника ТОВ2, який є гарним знайомим першого.
на сьогоднішній момент між засновниками ТОВ1 конфлікт і той із засновників, що був головою наглядової ради подав заяву про злочин на керівника ТОВ1. провадження відкрито за ст. 358.
при обговоренні даної справи зі своїми друзями-криміналістами я декілька разів чув позицію, що відповідно до якогось туманного пленуму ВСУ є така позиція, що підписання документу при наявності згоди на таке тої особи, за яку підписались, при умові відсутності шкоди не є злочином.
економічна експертиза, яку проводили в межах вказаного КП збитків та шкоди не показало - операції були реальними і навіть були з позитивною маржою.
тому в мене кричуще питання!
чи дійсно є такий пленум всу?! у кого є практика по крим справам, яка підтверджує, що підпис за іншу особу за іі згоди за умови відсутності шкоди не є злочином?
буду дуже вдячний за допомогу шановному панству!

 

Ч.3 ст.309 КПК України "мертва" чи ні?
 
20/08/18 12:11  doktor-tamir > fanton1994  16/08/18 12:01Дерево
Після прийняття рішення повідомте про результат, це цікава практика

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100