RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 


Неизвестна площадь помещения - иск
 
24/04/18 17:15  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Helenka  24/04/18 13:23Дерево
Если общая сумма "вылезет" за пределы минимального - то да.

24/04/18 13:23  HelenkaОтправить письмо > Евгений Осычнюк  24/04/18 13:15Дерево
Спасибо.
Меня смущает размер судебного сбора.
Не придется ли во втором случае его доплачивать, если при подаче платим по минимуму?

24/04/18 13:15  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Helenka  24/04/18 12:55Дерево
Без разницы, на выходе будет одинаковый результат.

24/04/18 12:55  HelenkaОтправить письмо   Дерево
Надо подать иск к владельцу помещения от ОСМД, расчет идет по площади.
В гос. реестре вещных прав написано, что ответчику принадлежит 25/50 помещения.
Информации о собственниках других 25/50 помещения в реестре нет. Скорее всего 25/50 принадлежит тому же собственнику.
Информация о собственниках, которые зарегистрировали права до появления реестра, есть в местном БТИ.
Как лучше поступить:
- подать иск в суд на всю площадь помещения, затребовать в порядке ст. 81 через суд у собственника и в бти информацию о принадлежащих ему помещениях?
- подавать на часть, затребовать информацию, а потом площадь увеличить в связи с получением новой информации?

Склоняюсь к первому варианту.

 

Законно чи незаконно нараховано комунальні платежі жеком
 
24/04/18 11:12  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Andreane  24/04/18 11:11Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. ЖКХ / ОСББ / ОСМД

24/04/18 11:11  AndreaneОтправить письмо   Дерево
Потрібна допомога у прийнятті правильних рішень щодо взаємовідносин з жеком.
Ситуація наступна.
04,2014 придбав квартиру, шляхом купівлі продажу майнових прав, в жк під Києвом.
08,2014 будинок зданий в експлуатвцію, за декларацією.
На момент здачі в експлуатацію, від забудовника я отримав усі документи, крім технічного паспорта, який є обов'язковим документом для отримання свідоцтва про право власності. Довго тягнувся процес з технічним паспортом і лише 08,2015 я отримав технічний паспорт. Але до того часу я вж вирішив питання з житлом і квартира по сьогоднійшній день стоїть, навіть право власності ще не зареєстрував.
Із комунікацій є лише вода та водовідвід, у серпні 14 я просив електроенергію, але мені в жек сказали, що отримаєш свідоцтво пв, підпишеш з Київобленерго договір і вони ввімкнутьЮ така ж історія з газом. По причині відсутності технічного паспорта процес заморозився і я більше туди не їздив.
Днями телефонує мені жек і говорять, що будуть звертатися до суду з питанням стягнення кругленької суми боргу, в т.ч за воду нараховано біля 1к грн. Я пояснив, що я там не прожива і взагалі описав ситуацію, вони відповіли, що скасують борг за комунікації, невідомо звідки вони його нарахували,а ось за прибудинкову територію маю сплатити. Увага, нарахування почалися з 08.2014, тобто з моменту введення в експлуатацію, ніяких документів я не міг отримати по причині того ж техпаспорта, який я отримав через рік08,2015, договори з постачальниками також не міг підписати, на що вони відповіли, що у них до цього часу тимчасова електроенергія і я договір на постачання її маю підписувати з жеком, хоча раніше говорили протилежне.
Як бути в такій ситуації.
І ще, в договорі про купівлю-продаж майновиї прав є пункт, який говорить, що договір з обслуговуючою організацією я маю підписати протягом місяця з моменту отримання свідоцтва про право власності, яке я до цього часу не отримав. В даному випадку ми можемо кекеруватися пунктом договору чи законодавством?
Як

 
Страницы:    Всего: 1

bigmir)net TOP 100