ЛIГА.net
Форумы :: Политфорум :: Московский патриархат считает, что украинцам своя церковь не нужна-2
13/08/10 09:31  abbat
>
Семен 13/08/10 09:02
Вы как-то еще и культурно об этом говорите, а у меня кроме мата - слов не находится...
13/08/10 09:02  Семен
>
abbat 13/08/10 00:17
что Вам сказать? гарно це чi нi? не знаю. я не приобрел атеизм по наследству, с рождением. осознанно, в зрелом возрасте, после долгих раздумий, изучений, ковыряний, решился порвать. оттого и может быть вдвойне тошно на этот сатанинский шабаш взирать... не гоже так явно за паству изгрызать таких же сторонников Христа. грех это есть большой... не этому Христос людишек учил. Не за это себя в жертву принес, а Господь, кстати, эту жертву принял. Любовь проповедовал, смирение. А эти просто забыли кого любить призывать должны... Грех.
13/08/10 00:17  abbat
>
Семен 12/08/10 20:56
плюс ТЫСЧА...
как грустно все это видеть... паша епти перешел...
13/08/10 00:16  abbat
>
Galene 9/08/10 23:12
бред (не совсем бред... просто их суЧность) от церковных бизнесменов...
хотя собственно чему удивляться...
паше слаще показалось там...

з.ы. отец паша с маленькой буквы - сознательно... перешел... как это, взял и перешел??? он что, из маршрутки в такси, или из здания в здание... урод моральный... (Янык президент - так давай переходить... сцуко, аналог ВРУ)
12/08/10 20:56  Семен
>
Galene 9/08/10 23:12
як гарно, що я - атеiст...
9/08/10 23:12  Galene
>
Семен 4/08/10 11:37
Триває суд щодо приналежності церкви святого Дмитрія Солунського в селі Розсоша Вінницької області. Двері храму запечатано, громади православних церков Московського та Київського патріархату, які претендують на нього, проводять богослужіння у дворі, у присутності правоохоронців. Церква будувалася коштом вірян Київського патріархату, але від початку року її священик отець Павло перейшов до Московського патріархату. Коли на його місце призначили нового священика, попередник просто не пустив його та його громаду до церкви.
[link]
6/08/10 01:01  ОК АКА Олюня
>
Galene 5/08/10 22:31
не новость это
5/08/10 22:31  Galene
>
Galene 4/08/10 11:19
З Чернівецької області не зміг виїхати жоден автобус, з Тернопільської – більш як три чверті автобусів. Не змогли виїхати автобуси з Харкова, Одеси, чинилися перешкоди виїзду автобусів з Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Рівненської, Сумської та інших областей.
Народний депутат України Володимир Марущенко (партія ХДС) звернувся до Міністра внутрішніх справ України з проханням ретельно перевірити чисельні факти порушень з боку міліції прав віруючих УПЦ Київського Патріархату під час паломництва до Києва для святкування Дня Хрещення Київської Русі.

[link]
4/08/10 12:06  panch
>
Семен 4/08/10 11:37
чиновнік то паразит і ротожоп апріорі
їм там байдуже хто приїздить - хоть куклачов - сказали лизати - будуть лизати
відношення до влади в населення відоме
якщо церква то таке її відгалудження, то і до цієї шарашки будуть відноситися так само
власне так і є
4/08/10 11:37  Семен
>
panch 4/08/10 09:16
нам может казаться это. но ! городские и областные власти за гос.деньги и в рабочее время устраивают пышные приемы откровенно просто мешают жить и работать во время этих визитов... пусть бы себе соответствующая церковь организовывала приемы на своей территории и за свои деньги... а тут дьявольский шабаш какой-то, а не визиты...
4/08/10 11:19  Galene
>
Galene 3/08/10 20:31
Днями у містечку Дрогобич на Львівщині, напередодні візиту експертів УЄФА, школярі прикрасили вулиці міста малюнками міських пейзажів та церков. Обурилася цим невеличка громада Української православної церкви Московського патріархату. Акцію з малюнками, схвалену міською владою, вони назвали святенництвом, а тоді власноруч знищили малюнки.

Подібні інциденти свідчать про посилення позицій УПЦ Московського патріархату, вважає релігійний експерт, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович.
«Вони пішли церковним ходом і замалювали ці малюнки, або ж хрести на них. Ця громада заявила, що вони є єдиною канонічною церквою, і саме їм вирішувати, що робити. Раніше вони були мирними, ситуація змінилася після візиту патріарха Кирила. Гадаю, Кирилові потрібні гоніння на УПЦ МП у Західній Україні, і він дав вказівки активізувати місцеві громади», – припускає
релігієзнавець.[link]
4/08/10 09:16  panch
>
Семен 3/08/10 22:57
я все ж таки думаю з такими міссіями вони трошки як то кажуть "опіздали"
релігія вже давно не рушійна сила.
навіть в нас
3/08/10 22:57  Семен
>
Galene 3/08/10 20:31
хорошее название статьи в линке "Набіг хрестоносця"... многозначное...
3/08/10 20:31  Galene
>
Семен 1/08/10 19:51
Для ідейних українських націоналістів візит до Києва Патріарха Московського і Всія Русі Кирила став справжнім дарунком. Ще б пак! Гостинний прийом влаштований патріархові українською владою був кращою ілюстрацією тверджень націонал-патріотів про імперські зазіхання Москви на наші терени.

Тим не менш існує версія за якою Патріарха Кирила в Україну вже вдруге за рік привело не бажання популяризації «Русского міру». До Києва голову російського православ’я привели більш земні наміри.

[link]
1/08/10 19:51  Семен
>
ОК АКА Олюня 1/08/10 15:21
а вот уже и православные тушки проявляются...[link]
"Священники УПЦ КП начали переходить в Московский патриархат"
1/08/10 15:21  ОК АКА Олюня
>
Bizz 31/07/10 13:03
Аби зрозуміти, що відбувається з виселенням музеїв у Києво-Печерській Лаврі, слід замислитися над тим, які відносини будує нинішня влада з церквою.

Ми спостерігаємо широко розпіарений рекламними компаніями візит предстоятеля РПЦ Кирила з його рефренами про “російський світ”. І бачимо докази того, як глибоко теперішня влада пройнялася цією “ідеєю”.

Настільки глибоко, що прем’єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з Кирилом заявляє: керівництво країни успішно розбудовує православну віру й навіть планує до кінця року виселити з Києво-Печерської Лаври всі світські об’єкти.

Що ж збирається виселяти Азаров? Куди виселяти? Заради чого? ...

... – Мені неприємно, наприклад, що зі мною живе людина, яка гуляла, достала всі хвороби, які тільки можна достати, а я молюся, прошу в Бога прощення, і щоб мене хтось нагородив тут, ходячи по території, – висловив свою позицію архієпископ Павло, настоятель Києво-Печерської Лаври. – Ми, знаєте, для центру СНІДу зробили пам’ятник... [link]
31/07/10 21:47  ОК АКА Олюня
>
Bizz 31/07/10 13:03
"Русский дух" патриаршего визита [link]
31/07/10 13:03  Bizz
>
ОК АКА Олюня 29/07/10 00:01
На чем рассекает духовенство? Патриарх Кирилл вымолил себе машину за миллион. [link]
29/07/10 00:01  ОК АКА Олюня
>
Galene 28/07/10 22:03
у нас есть тема "янукизмы". имхо, просто непруха публичная у него
28/07/10 22:10  Galene
>
Galene 28/07/10 22:03
но думаю, что это всё таки смонтировано..вообще в обществе создается нездоровая такая атмосфера..

<< ... 6 7 8 [9] 10 ... >>   (34)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2020