ЛIГА.net
Форумы :: Политфорум :: Реформы Тигипко, быть или не быть?!
28/11/10 23:54  ОК АКА Олюня
>
ОК АКА Олюня 23/11/10 14:57
Вице-премьер-министр Украины Сергей ТИГИПКО считает, что в вопросе упрощенной системы налогообложения власти не должны идти на компромиссы с предпринимателями.

Об этом он заявил в интервью телеканалу "1+1" в воскресенье.

"Есть вопросы, по которым, я считаю, мы не должны идти ни на какие компромиссы", - сказал он.

По словам С.ТИГИПКО, именно через систему упрощенного налогообложения «у нас идет большое отмывание денег". Кроме того, отметил вице-премьер, именно через эту систему идет большое количество контрабанды.

С.ТИГИПКО считает, что можно было бы достичь договоренности об увеличении предельного размера продаж, которые подпадают под систему упрощенного налогообложения. "Мы можем в принципе пойти на то, чтобы увеличить объем реализации, но если увеличивать объемы, сразу нужно думать о контроле", - сказал он. [link]
23/11/10 14:57  ОК АКА Олюня
>
panch 15/09/10 16:16
"Тигипко в последнее время напоминает политического самоубийцу, который своими заявлениями сам себе копает политическую могилу. Это достойный учебников пример того, как не нужно заниматься политикой", - подчеркнул В.Фесенко.

Реагируя на реплику о возможности объединения "Сильной Украины" и Партии регионов, а также о том, что С.Тигипко мог бы стать наследником лидера регионалов, В.Фесенко отметил, что "если Тигипко так думает, то он ничего не понимает в политике, потому что он чужой для Партии регионов". "В таком случае, нужно было с самого начала распускать свою партию и вливаться в стан регионалов, в ближайшее окружение Януковича, заслуживать его доверие всеми способами, которые приняты в Партии регионов и Донецком регионе. Но в любом случае он будет чужим", - подчеркнул глава Киевского института проблем управления им. Горшенина. [link]
15/09/10 16:16  panch
>
taksist2000 15/09/10 16:13
ну так і кажу що з Катехізісу того як тексту що його надо чітать - толку 0!
15/09/10 16:13  taksist2000
>
panch 15/09/10 15:56
якщо совість бабці дозволяє черновецького обирати ТО БАБЦЯ ОБИРАЄ ВІРНО! не сприймайте катехізис як рецепт як правильно ПРОЖИТИ ЖИТТЯ. то допомога правильно ЖИТИ. а як прожити - то справа кожного. не знаю які ще слова підібрати...ця штука як компас у джека горобця - вона вказує напрям але крім того більше нічим не допопможе все інше робити вам. та й принципі всі аналітичні програми на компах теж - дають цифру а що з цифрою робити то вирішує людина. якби була така штука, що ваше життя за вас могла прописати вас би треба було негайно вбити і замість вас кого треба поставити жити))
15/09/10 15:56  panch
>
taksist2000 15/09/10 15:43
то Ви бабок не знаєте
мені ще жодна бабка не зізналася що Льоню за гречку вибрала.
всі ці жінки похилого віку обрали Льоню бо йон хароша людина а гречку так взяли - не пропадать же добру!
причому щиро це кажуть. таке в них світовідчуття і відповідно совість.
15/09/10 15:54  taksist2000
>
panch 15/09/10 15:28
до речі у катехізиса є одна цікавинка. якщо ви особисто для себе /не на публіку/ визнаєте, що він повністю і по всім пунктам справедливий то він стає ВАШИМ катехізисом. це як знати як лікувати певну хворобу. сусіда, що кряхтить і страждає на таку болячку скоріш за все буде вами полікований.
взагалі переда істини /не плутати з правдою/ саме так і відбувається. людина ,яка осмислює істину розуміє, що той, хто їй дав її втратив право вважатися її одноосібним господарем і тепер ат істина стала вашою. до того часу як ви вирішите поділитися нею з кимось...тоді у вас її заберуть як її забрали колись ви.)
15/09/10 15:43  taksist2000
>
panch 15/09/10 15:28
такого не може бути. катехізис забороняє обирати за гречку, за пакети чи знаходячись у станні ідіотизму.
15/09/10 15:28  panch
>
taksist2000 15/09/10 15:12
я все ж підозрюю пересічній бабці цей Катахізіс підійде
навіть виявиться шо вона так і вибирала але не знала що то по Катахізісу :-)
15/09/10 15:12  taksist2000
>
panch 15/09/10 14:20
казав же - то ліки для тих, хто не знає як. бабуся знає - то начорта їй той катехізис? щоб старенька по ночам не спала та волала від жахіть? нє. к чортячій матері їй та писанина. катехізис - це для того, хто визнав, що сам він окрім граблів в лоба не може обрати нікого.
все інше - то намагання лікувати близькозорість пургеном. за таке ліцензії лікаря позбавляють.))
15/09/10 14:20  panch
>
taksist2000 15/09/10 14:14
во во во
бабушка почитає Ваш Катехізіс і щасливою побіжить за Вітренку голосувать
і всьо в неї буде по совісті
вона правда і без Катехізіса за Вітренку побігла б но то токоє :-)
15/09/10 14:14  taksist2000
>
panch 15/09/10 14:01
тягнибок не піходить жодного разу. вже казав, що націоналісти не взмозі побудувати велику Україну бо вони не розуміють головного - доб дістатися до зірок треба спертися на чиїсь плечі. а вони гидують разом з євреями та чорними країну будувати.
гриценко майже підходить але інколи таку пургу начинає городити що ховайся в жито. отже теж не підходить. до речі зауважу щодо гриценка. якби Україні потрібен був неправильний президент який нанесе найменше шкоди і найбільше користі то краще за гриценка не знайти. він мені чимось скоропадського нагадує. теж був неправильний але зробив набагато більше для України ніж правильні.
зі. взагалі то нерозумію яка різниця кого я обрав по цим приниципам. я дав відповідь на питання ЯК НЕ ОБ****ТИ СЕБЕ НА ВИБОРАХ І ОБРАТИ ПРАВИЛЬНО. тобто це ІНДИВІДУАЛЬНА інструкція а не масова. ексклюзив. персональні пігулки. натовп таким не можна годувати, натовп любить жерти брехню.
15/09/10 14:01  panch
>
taksist2000 15/09/10 13:06
ну я нічо критикувати не буду бо Ви зазначили що все одно критики щодо Вашого Катехізісу не сприймаєте.
просто зазначу що ІМХО то такоє. ну точно шо Катехізіс.
ЗІ сподіваюсь Ви там по цим принципам не Тягнибока чи Гриценко обираєте :-)
15/09/10 13:53  panch
>
taksist2000 15/09/10 13:03
я не розумію до чого тут дівчина? причому тут моє приватне життя?
тут наче про вибори було
памперси пахуть в усіх без винутку тіко з різною силою. якщо Ви назвете той Ваш вибір по совісті який не смердить, то легко можна буде довести що він таки в щось вляпався або взагалі невідомо хто.
ІМХО вважати що хтось з претендентів не мердить то не значить слухатися голосу совісті а значить не слухатися голосу розуму.
15/09/10 13:42  finic
>
taksist2000 15/09/10 13:06
Вы своим катарсисом от катехизиса подустали аудиторию, ИМХО...
15/09/10 13:18  finic
>
finic 15/09/10 11:57
Насчет кто педалит вперед, а кто назад
Вот не пойму на кой коммунистам вот это надо: [link] и связано ли это как то с придерживанием экспорта зерна ведомством Калетника, на которое очень обижается Тигипко (по крайней мере на людях).
15/09/10 13:06  taksist2000
>
panch 15/09/10 11:38
кінець кінцем мабуть треба КАТЕХІЗИС викласти і по всьому. зауважу що ніяких питань не сприймаю по ньому бо попереджав, що то рецепт для того, кому він потрібний а не для всіх. бо якщо ви будете лікуватися ліками сусіди то скоріш за все здохнете.

1. Не вір нікому. Ти голосуєш бо так підказує твоя совість а не хтось, чий інтерес не обов’язково співпадає з твоїм.
2. Не бійся тих, хто лякає тебе за відмову від права голосу чи за неправильний на їх думку вибір. Голосування таємне і про твій вибір знають лише ти, твоє сумління та ті, кому ти розкажеш про свій вибір якщо розкажеш.
3. Не проси ні в кого допомоги для здійснення вибору. Краще не ходити на вибори зовсім аніж голосувати так, як захоче хтось а не ти. Твій вибір – то тільки твій вибір, він потрібен тобі для себе, для своєї совісті а не для них. їм потрібні тисячі, сотні тисяч таких голосів.
4. Не голосуй якщо не знаєш яким повинен бути твій кандидат. Як би не подобався кандидат але якщо принципи його з твоїми не збігаються – то не твій вибір. Знайшов такого, що підходить до твоїх принципів – обирай і не слухай нікого.
5. Не обирай безпартійного кандидата, кандидата що перебігав з партії в партію, кандидата з новоствореною партією. Кандидат повинен роботою а не словами доказати право на нашу підтримку, а робота без команди – робота в нікуди.
6. Не обирай того, хто обіцяв і не виконав. Не обирай того, хто по життю лише обіцяє. Брехня чеснотою не була і не буде.
7. Не обирай того, хто не пояснює як реалізувати обіцяне.
8. Не обирай того, хто не називає тих, хто буде виконувати обіцяне. Не обирай того, хто добирає погані кадри.
9. Не пропускай пункти та не закривай очі. Найбільша брехня у світі - це брехня самому собі.
10. І май совість - не нав'язуй свого кандидата іншим. бо якщо ти помилився, то ти втратиш довіру тих, кому його нав'язав.
15/09/10 13:03  taksist2000
>
panch 15/09/10 11:38
уявіть, що ви батько дівчини, до якої сватається педофіл і ексгібіціоніст. певен, що можна якось так вбити свою совість, щоб її мовчання сприйняти за згоду. але то не моє. мабуть бути ідеалістом погано але я у тому випадку не буду обирати менше лайно а просто пошлю обох подалі. тож у випадку тимошнеко/янукович я не обираю того у кого памперси краще пахнуть. мені потрібен вибір за який мені не соромно буде через роки дітям розказувати. і в цьому моя совість зі мною солідарна.
15/09/10 11:57  finic
>
нехочуха 15/09/10 10:52
;)))
Сто процентов сферические кони в пальто в вакууме пьющие из бутылки Клейна
15/09/10 11:38  panch
>
taksist2000 15/09/10 11:27
Ви своїм катехізисом мене остаточно заінтригували
це мабуть щось покручє "Плана Путіна".
брехню бачить не совість а розум. совість відповідає лише за те щоб не казати самому собі як бачиш брехню що брехні нема.
тому я і голосую за найменше лайно.
бо обираю розумом.
а він каже що від них всіх смердить і совість із тим згодна.
15/09/10 11:27  taksist2000
>
panch 15/09/10 09:55
добре, наведу якщо так треба особистий приклад. мені всерівно кого обирати: комуняку, націоналіста, фашиста аби мій вибір співпав з моєю совістю і з КАТЕХІЗИСОМ. совість мені каже, що обирати брехуна не можна, бо він знову збреше а не зробить. КАТЕХІЗИС з тим згідний. проаналізувавши програму тимошенко і януковича переконався що вони брешуть. одна бреше витончено а інший грубо але результат однаковий. одже за брехунів не голосую.
совість каже - не обирай того, хто обіцяв, мав зробити і не зробив. КАТЕХІЗИС з тим згідний. отже ющенка не обираю.
продовжувати чи ви смисл зрозуміли?

<< ... [6] 7 8 9 10 ... >>   (80)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2020