ЛIГА.net
Форумы :: Политфорум :: Страна идиотов
4/06/19 07:36  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 16/03/19 14:55
Вчора випадково зіткнувся - це по справі Зайцева + Дронов. «У випадку виникнення ДТП за участю декількох водіїв наявність чи відсутність в їх діях складу злочину, передбаченого відповідними частинами статті 286 КК, потребує встановлення причинного зв'язку між діянням (порушенням правил безпеки дорожнього руху) кожного з них та наслідками, що настали, тобто з'ясування ступені участі (внеску) кожного з них у спричинення злочинного наслідку. Зіставлення фактичних обставин вчинення суспільно небезпечних діянь, встановлених судами і наведених в оспореному та наданому для порівняння рішеннях, свідчать про те, що ДТП сталися за участі двох водіїв транспортних засобів. Для правильного застосування норми закону про кримінальну відповідальність у таких випадках особливого значення набуває дослідження характеру та черговості порушень, які вчинив кожен із водіїв». [link]
12/04/19 02:18  Repets
>
katso 10/04/19 10:14
Народный депутат Гончаренко в программе Пульс на 112 канале очень убедительно показал насколько это правда. На что журналист Молчанов, претендующий на суперпринципиальность цинично и злорадно заявил: “Ну и что? Плевать хотели люди на все Ваши доводы, так что засуньте их куда подальше”. То есть он сам все хорошо понимает! Но ему (как и всем остальным ) плевать – лишь бы не Порошенко. Вот и вся “принципиальность”. Как говорится, на зло бабушке отморожу уши! Но не над судьбой ли Страны и над самими собой злорадствуем?

А через несколько часов на том же канале другой не менее честолюбивый писатель и ведущий А.Пальчевский в назидание Порошенку приводит пример Шарля де-Голля, выведшего войска из Алжира после многолетней завоевательной войны и тысяч погибщих на ней французских солдат. Но ведь наши воины гибнут на своей земле, в освободительной, а не завоевательной войне. Разве не к Путину должен бы аппелировать с таким примером уважающий себя и украинцев писатель? Не теряем ли мы разум в своей политической заангажированности?
10/04/19 10:14  katso
>
ОК АКА Олюня 5/04/19 16:25
1. Да сказать он мог сгоряча все что угодно - вопрос как это вообще могли выложить на официальном ресурсе - ну есть же редакторы и т.п. Выложили бы еще "гражданских отсечь" - [link]

2. Как можно вообще в суде доказать "марионеточность"??? Это не доказуемо от слова "никак". Что вообще такое "марионеточность" - 100% зависимость от кого-то? Такой зависимости в мире не существует вообще (ну с момента рождения человека конечно - до рождения он да, 100%: зависит от мамы :)... Но ЗЕ в суд не подает по другой причине -зачем ему эти долгие суды когда он имеет шанс просто выиграть выборы?

3.За фамильярность прошу прощения конечно, обидеть не хотел :)
5/04/19 16:25  ОК АКА Олюня
>
katso 5/04/19 15:23
1. ПП сказал это зря
2. Зе не подал в суд, потому что его марионеточность общеизвестна и легко доказуема.
3. у меня есть ник и имя, указанные в профиле.
мы ведь с Вами не знакомы?
5/04/19 15:23  katso
>
Евгений Осычнюк 4/04/19 18:59
Оля - писать на оф ресурсе бездоказательные обвинения.
Евгений - Да именно об этом. А почему Зе не подал к ПАП иск об защите "чести и достоинства", как считаете? Тем что на оф ресурсе Президента начали писать чернуху - не нарушено никаких законов?
4/04/19 18:59  Евгений Осычнюк
>
katso 4/04/19 12:50
Если Вы насчет того, можно ли называть Зелю марионеткой Коломойского - то это явный "прокол" ПАП. Нельзя такое себе позволять, в Европах так не принято. Популярности ПАПу это не добавит, а смотрится довольно убого.
4/04/19 18:47  ОК АКА Олюня
>
katso 4/04/19 12:50
что именно "так что, можно делать?"
4/04/19 12:50  katso
>
Repets 17/03/19 14:18
Прошу прощения, давненько не заглядывал.
Но очень хочется узнать мысли умных людей об этом заявлении на официальном сайте Президента Украины - [link]
В смысле "так что, можно делать?"
17/03/19 14:18  Repets
>
VP_Son 16/03/19 14:52
"Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що Й інші учасники виконують ці Правила."
Як сам порушуєш, стартуєш на заборонений сигнал та ще й не з того місця - то хоч голова відпаде дивись по сторонам, а не тупо жми тапку! (с)

Кожний не означає, що тільки той, котрий не порушує Правила. А все інше завжди вірно. І я думаю, що Дронов теж дививсь по сторонам, та загрозу вчасно він побачити ніяк не міг, як це випливає з усієї дискусії з цього приводу.
17/03/19 07:55  Евгений Осычнюк
>
Евгений Осычнюк 17/03/19 07:52
П.С. Мене у вироку цікавить насамперед те, чим керувався суд, коли призначав покарання Дронову таке ж саме, як і Зайцевій, а також наявність причинно-наслідкового зв"язку між порушенням ПДД Дроновим, та ДТП.
17/03/19 07:52  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 16/03/19 19:59
Ваша позиція є такою ж "фантазією", яка не спирається на факти, як і моя. Факти містяться в матеріалах справи, які ми з Вами не бачили. І не бачили навіть вироку, тому немає сенсу сперечатись, чия позиція більш "фантазійна". Щонайменше, допоки ми не побачимо текст вироку.
16/03/19 19:59  VP_Son
>
Евгений Осычнюк 16/03/19 19:51
Будьте ласкаві, підтвердіть Ваші звинувачення фактами.
Ваша фантазія - "головна" причина.
В чому моя?
Що я з Вами не згоден? ;))
16/03/19 19:51  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 16/03/19 18:37
Так Ви теж фантазуєте, тільки як мій опонент. Почитаємо вирок - побачимо.
16/03/19 18:37  VP_Son
>
Евгений Осычнюк 16/03/19 16:55
Хіба то я фантазував про "головну причину", а не Ви?
Посилання немає.
16/03/19 16:55  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 16/03/19 14:55
У мене зараз не більше "фантазії", ніж у Вас, бо я щонайменше не читав вирок. Посилання на ЄДРСР Вас є? Якщо є - скиньне, буду вдячний.
16/03/19 14:55  VP_Son
>
Евгений Осычнюк 11/03/19 07:10
Головна причина ДТП, наскільки це можна зрозуміти з фабули справи - це перевищення швидкості Зайцевою.
-----
Це Ваші фантазії, а не "фабула" справи.
Фабула - до ДТП і смертей привели порушення ДВОХ водіїв, КОЖНИЙ з яких порушив по декілька пунктів ПДР.
І суд оцінив ці порушення однаково - без будь якого розділеняя на "головні" і "другорядні".
Про що і свідчить вирок суду.
16/03/19 14:52  VP_Son
>
нехочуха 11/03/19 09:01
Олександре, ну це ж Ви до абсурду доводите!
Невже не бачите?
Дронов, який порушував ПДР - НЕ В ПРАВІ був розраховувати на дотримання ПДР іншими водіями!
Нагадаю Вам п. 1.4 ПДР:
"Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що Й інші учасники виконують ці Правила."
Як сам порушуєш, стартуєш на заборонений сигнал та ще й не з того місця - то хоч голова відпаде дивись по сторонам, а не тупо жми тапку!
16/03/19 00:12  Repets
>
Евгений Осычнюк 11/03/19 07:10
“Тоді постає питання: чи є причинно-наслідковий зв"язок між порушенням ПДР Дроновим, і фактом ДТП?” (с). Де факто цей зв'язок очевидний і питання полягає лише в його юридичній трактовці. Думаю цей випадок може увійти до підручників із методики розслідувань злочинних порушень ПДД.
15/03/19 23:38  Repets
>
VP_Son 3/03/19 16:36
“Згоден - більш поширене порушення треба жорсткіше карати.
Простий приклад: один вид порушення трапляється раз на 50 років, а другий - тисячами щоденно.
Який вид порушення потребує жорсткого відношення суспільства, на вашу думку?” (c)
Согласно одному юридическому постулату более тяжелое преступление наказывается более строго. Согласно другому юридическому постулату ни одно преступление не должно оставаться безнаказанным. Следуя этой юридической логике приходим к очевидному выводу: часто встречающееся преступление должно, всего лишь столь же часто наказываться.
11/03/19 09:01  нехочуха
>
VP_Son 10/03/19 18:53
Не нужно доводить формализацию до абсурда.
Видеть все невозможно ! Любой водитель вправе рассчитывать на соблюдение ПДД другими участниками. В противном случае может голова отвалиться т.к. нужно чтобы она крутилась на 360 градусов.

<< 1 [2] 3 4 5 ... >>   (126)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2020