ЛIГА.net
Форумы :: Автофорум :: Законность управления авто
EMail:

10/10/11 16:20  Red Tag
>
vad 10/10/11 15:44
Поздравляю.
Ответьте мне на вопрос, что будет, если в техпаспорт вписан человек, который не станет наследником? Будут морды бить?
10/10/11 15:44  vad
>
Red Tag 14/06/11 17:33
В Управлінні ДАІ МВС України розглянуто Ваше звернення про надання роз'яснення щодо керування спільним автомобілем у свідоцтво про реєстрацію якого внесено — запис-,„має право керувати та є співвласник
повідомляємо, що ви маєте право керувати та експлуатувати автомобіль, який зареєстровано на ім'я вашого покійного чоловіка до отримання свідоцтва про право на спадщину.
Також інформуємо, що відповідно до вимог п. 7 Порядку державної реєстрації (перереєстрац11), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388, власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах зобов'язані перереєструвати їх протягом десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.
Отже, після отримання свідоцтва про право на спадщину Ви повинні перереєструвати автомобіль у десяти денний термін шляхом заміни свідоцтва про реєстрацію.
Стосовно другого питання слід зазначити, що тимчасовий талон на право керування транспортним засобом виданий Вашим покійним чоловіком буде дійсним до моменту заміни свідоцтва про реєстрацію під час перереєстрації автомобіля на спадкоємця.
Заступник начальника
Управління В.В. Резніков
7/07/11 16:33  овчарка-2
>
rednbest 7/07/11 16:27
Вроде в своем посте вопрос о налогах Вы не ставили..

Все остальное Red Tag Вам сказал....
7/07/11 16:29  Red Tag
>
rednbest 7/07/11 16:27
налога нет
7/07/11 16:27  rednbest
>
овчарка-2 7/07/11 14:46
вот и я о том, что ГАИ не знает. а как сейчас с оплатой налога на ТС? Если жена умершего будет платить налог?
Хотя...
7/07/11 15:07  овчарка-2
>
Red Tag 7/07/11 14:46
с страховкой проблем нету особых..
.
А может быть я и поторопился с выводом..)))
7/07/11 14:46  Red Tag
>
rednbest 7/07/11 14:39
"могу ли я ездить свободно" ездить можете, права не имеете. То же и по страховке (если договор заключал умерший). Хотя можете услышать и другие мнения.
7/07/11 14:46  овчарка-2
>
rednbest 7/07/11 14:38
1. Тема была... Разные мнения, пришли к выводам, что управлять ТС нельзя не приняв наследства и что управлять можно. так как ГАи незнает что ссобственник ТС умер.
2.1-й тип полиса.
3.нет.
7/07/11 14:39  rednbest
>
Red Tag 14/06/11 17:33
Я вписан в техпаспорт автомобиля "на право керування". Хозяин авто умер. Техосмотр пройден до конца 2011 года..
1) могу ли я ездить свободно после вступу ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень"?
2) как быть со страховкой? в новом законе написано:"Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, ліцензійної картки на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка")"
3) можно ли управлять авто моему сыну без моего присутсвия?
7/07/11 14:38  rednbest
>
овчарка-2 7/06/11 15:26
Я вписан в техпаспорт автомобиля "на право керування". Хозяин авто умер. Техосмотр пройден до конца 2011 года..
1) могу ли я ездить свободно после вступу ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень"?
2) как быть со страховкой? в новом законе написано:"Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, ліцензійної картки на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка")"
3) можно ли управлять авто моему сыну без моего присутсвия?
14/06/11 17:33  Red Tag
>
vad 14/06/11 17:27
после перерегистрации может
14/06/11 17:29  Red Tag
>
vad 14/06/11 17:06
"Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі зміни їх власника -
"Для ЗМІНИ потрібен НОВИЙ власник, а його ще нема"" - я уже тут отвечал, если меняется имя, то власник тот же, а перерегистрацию проводить надо. В данном случае произошли зміни у самому власнику. сам власник змінився. Или покажите, что власник не изменился. Перевод на русский несколько искажает смысл: смена собственника или изменения собственника. И тот и то буде зміна власника
14/06/11 17:27  vad
>
Red Tag 14/06/11 17:25
Т.е. до вступления в наследство - не может управлять, а после вступления - может?
14/06/11 17:25  Red Tag
>
vad 14/06/11 17:06
Да, извините, до вступления в наследство.
14/06/11 17:06  vad
>
Red Tag 14/06/11 14:36
А то, что до вступления в наследство он не может это сделать, разве может быть индульгенцией при встрече с гаишником?
В наследство уже вступили. Он может это сделать лишь после выдачи свидетельства.
Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі зміни їх власника -
"Для ЗМІНИ потрібен НОВИЙ власник, а його ще нема"
Тобто підставою для перереєстрації є зміна, ст.36 вимагає конкретно документ що підтверджує саме право Нового власника. Ст.35 не називає підставою перереєстрації смерть власника.
ст.35 - общая, ст.36 специальная.
14/06/11 14:36  Red Tag
>
vad 14/06/11 13:54
"административный субъект - лицо, на которое осуществлена регистрация.
Ну нет такого лица."
нет чего? лица, на которое осуществлена регистрация? Или нет административного субъекта? Уточните чего нет...

"По вашей логике штрафовать надо покойника. По диспозиции это суб'єкт що керує непереєстрованим ТЗ." Это по Вашей логике покойник наделён мистическими способностями быть субъектом регистрации автомобиля после своей смерти. А штрафовать надо того, кто ездит на неперерегистрированном авто. А то, что до вступления в наследство он не может это сделать, разве может быть индульгенцией при встрече с гаишником?
14/06/11 14:31  Red Tag
>
vad 14/06/11 13:56
Квартира - там право регистрируется, а не вещь, поэтому не странно
14/06/11 14:24  Red Tag
>
vad 14/06/11 13:47
Чем дальше, тем смешнее.
Вы говорите (мы) о регистрации транспортных средств, предписанных законом "О дорожном движении", а приводите определение из ПДД, которые "Ці Правила відповідно до Закону України «Про дорожній рух» встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України" и к регистрации ТС не имеют отношения. Ну допустим, что это определение применимо в данном случае, тогда посмотрите во что ЭТО выливается: "майновими правами визнаються будь-які права, пов'язані з майном, відмінні від права власності, у тому числі права, які є складовими частинами права власності (права володіння, розпорядження, користування), а також інші специфічні права (права на провадження діяльності, використання природних ресурсів тощо) та права вимоги" - т.е. садится чудак с исполнительным листом и поехал;))) - он же владелец. Останавливает его гаишник - протокольчик по ст. 126. Тот в суд - я же владелец - вот определение из ПДД, вот ЗУ, это при отсутствии владельца я обязан "свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб або реєстраційний чи інший засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право керування, користування "
14/06/11 13:56  vad
>
Red Tag 13/06/11 16:42
А если квартира, акции, еще что-нибудь это для Вас не странно звучит?
14/06/11 13:54  vad
>
Red Tag 10/06/11 19:00
Есть административный субъект - лицо, на которое осуществлена регистрация.
Ну нет такого лица. По вашей логике штрафовать надо покойника. По диспозиции это суб'єкт що керує непереєстрованим ТЗ.

<< 1 [2] 3 4 5 ... >>   (9)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2019