ЛIГА.net
Форумы :: Политфорум :: Запрет ПР и КПУ
13/04/16 16:07  katso
>
Вінні Пох 12/04/16 20:30
Мдаа, Ваше желание "згинать запрєщалку під самий корінь і засовувать її їм в дупу без всяких компромісів і домовлянь" как-то демократическим не назовешь...
13/04/16 13:58  БЭПер
>
Вінні Пох 12/04/16 20:30
Лісника и Краснова не знаю, а Музычко просто бандит.
12/04/16 20:30  Вінні Пох
>
katso 12/04/16 12:29
Нужно запретить партию Свобода потому что именно их партиец бросил гранату в милицию около Верховной Рады.

Отже застосування стрілецької зброї, бронетехніки, ствольної і реактивної артилерії на сході України є вагомим аргументом для внесення змін в Конституцію України, а кинута граната на захист конституційного устрою – не аргумент, а підстава для заборони?
Я спостерігаю за подіями останнього часу, а саме, за ліквідацією Музичка, Лісника, за компроментацією Краснова, і розумію, що таким запрєщальщикам Свободи потрібно згинать запрєщалку під самий корінь і засовувать її їм в дупу без всяких компромісів і домовлянь, щоб голову не піднімали і воду не мутили.
12/04/16 12:29  katso
>
БЭПер 11/04/16 16:06
Нужно запретить партию Свобода потому что именно их партиец бросил гранату в милицию около Верховной Рады. Факт был - личность установлена - почему эта партия не приравнена к террористам, разве бросок гранаты в толпу и убийство двух людей и ранение еще нескольких на терракт не тянет?
11/04/16 16:06  БЭПер
>
Marlboro! 7/04/16 09:13
страна тероризма и бандитизма в официозе.
8/04/16 08:45  Евгений Осычнюк
>
ьь 7/04/16 10:52
Стосовно ідіотів. В м.Рубіжне замість вул. Леніна тепер вул. Володимирська. Всі сміються - персонаж той же, тільки замість фамілії тепер ім*я.
7/04/16 10:52  ьь
>
Marlboro! 7/04/16 10:45
ну в топонімичних комісіях скрізь ідіоти, то є відомий факт

а щодо Дудаєва достатьно переглянути декілька його інтерв'ю, ознайомитися з біографією, щоб зрозуміти що справжній сюр, це його демонізація демонами і чортами
7/04/16 10:45  Marlboro!
>
ьь 7/04/16 10:16
У нас взагалі після місцевих виборів сформувалось в місті досить таки комуністичне самоврядування. І такі пропозиції, якщо вони будуть прийняті, викликають легке відчуття сюрреалізму. Коли думаєш, що більш провокативного найменування ніж С.Бандери не придумати - вони називають вулиці іменем Дудаєва.

Стосовно самого Дудаєва - складно сказати. Неоднозначна персона.
Особливо якщо проводити аналогії в деяких аспектах з нинішніми часами.
7/04/16 10:17  ОК АКА Олюня
>
ьь 7/04/16 10:16
ггг
7/04/16 10:16  ьь
>
Marlboro! 7/04/16 09:13
дивна реакція. а Ви впевнені що Ваші емоції ґрунтуються на об'єктивних данних про цю особу, а не на рашістській пропаганді?
7/04/16 09:13  Marlboro!
>
БЭПер 21/04/15 14:02
Сьогодні дізнався, що в Полтаві планують перейменовувати вулиці в рамках декомунізації.
Одну хочуть перейменовувати в вулицю Джохара Дудаєва. Навіть не знаю, як це прокоментувати. Здається, це вже дно))
21/04/15 14:02  БЭПер
>
Marlboro! 21/04/15 14:00
Ну учитывая что мы нащупали некоторые константы в нашем споре, мы действительно можем далеко пойти) Я не утверждаю что это сделали именно иллюминаты, это вполне могли быть и мормоны)
21/04/15 14:00  Marlboro!
>
БЭПер 21/04/15 13:52
Так ми далеко підемо)
21/04/15 13:52  БЭПер
>
Marlboro! 21/04/15 10:50
"ми маємо приклад цинічності конкретної корпорації, а не секретний зговір ілюмінатів." То что корпорация цинична, не опровергает тезис о возможном участии илюминатов в сговоре.
21/04/15 10:50  Marlboro!
>
БЭПер 21/04/15 10:30
Правильно, бізнес впливає на владу, а не влада впливає на бізнес. Однак, бізнес не має обличчя, національності і політичних переконань - далеко ходити не треба, просто подивіться шо на Донбасі в цьому аспекті твориться)
Тобто, ми маємо приклад цинічності конкретної корпорації, а не секретний зговір ілюмінатів.
21/04/15 10:30  БЭПер
>
Marlboro! 20/04/15 19:40
Вы сами себе противоречите:
" про участь влади там нічого не сказано"
"завданнями якої були отримувати прибутки і уникати бомбардування(шляхом впливу який дає їй монопольне становище в самій США)"
Бизнес влияет на власть.

"але я б утримався від категоричних тверджень типу "грали на два фронти" чи "фінансували для дружби проти". А я Вам с самого начала и предлагал ознакомится с фактами, а не спорить с суждениями. У меня свои выводы на этот счет, у автора свои. Но факты остались)
20/04/15 19:40  Marlboro!
>
БЭПер 20/04/15 17:57
Тим не менше варто враховувати ряд деталей. Зокрема, про участь влади там нічого не сказано - ДЕ це приватна компанія (англ. і рус. вікіпедія підтверджує), головними завданнями якої були (по тексту автора) отримувати прибутки і уникати бомбардування (шляхом впливу який дає їй монопольне становище в самій США).
Зараз рошен працює в РФ і платить там податки, російські компанії працюють в Україні, а американські компанії тісно асоційовані в Європі і РФ - однак, річ про фінансування тут не йде, і тим більше фінансування з боку уряду ("госдеп" і все інше).
Якщо ДЕ купила знецінену після першої світової війни Германію і наварила на цьому прибутки (в т.ч. шляхом монополізації становища в самій США, СССР і інших країнах), то це в першу чергу говорить про підприємницьку розторопність її власників (якими ж, знову, виступають приватні особи, а не уряд), а не бажання "дружити проти когось". Там же сказано про участь ДЕ в розвитку СССР, але ж ніхто не говорить про те, що США виступали спонсором "сталінського комунізму"?

В будь-якому разі, треба враховувати масштаби участі. Зокрема, не ясно наскільки суттєвою виявилась участь ДЕ в самій війні і політиці Гітлера - чи була б його партія така ж успішна без фінансування ДЕ, яка конкретна участь в оборонпромі.
Не говорячи вже про те, що місцями у автора є прогалини. Він пише примірно так:
1) ДЕ картелізується, монополізується, розширяється - наводяться широкі докази і приклади;
2) ДЕ фінансує Гітлера - але не наводяться докази чи вказівки на масштаби участі, цілі фінансування і наслідки.
В цілому, цікаво, але я б утримався від категоричних тверджень типу "грали на два фронти" чи "фінансували для дружби проти".
20/04/15 17:57  БЭПер
>
Marlboro! 20/04/15 08:51
А я Вам о этом постоянно и говорил, что есть факты того, что американский бизнес спонсировал немецкий оборон пром, и получал барыши от его работы. Ни с чем из того, что Вы перевели, я не спорю. Трактовка, это другой вопрос, но я говорил о фактах, фактах участия денег американского бизнеса в немецкой промышленности, в т.ч. и оборонной. Как Вы сами сказали с 1942 года американские уши торчат в немецкой технике военного назначения, которую использовали против Союза, а потом против союзников. Интересная ассимиляция.
20/04/15 17:15  Grandfather Cold
>
Marlboro! 20/04/15 17:05
исключительно ради удовольствия.

накрутили!... начали с одного, закончили через десятое.. да думайте, как вам угодно)
20/04/15 17:05  Marlboro!
>
Grandfather Cold 20/04/15 16:56
А ви тут щоб отримувати якесь задоволення?
І на питання навіть не спробували відповісти. Спершу писали, що я не є обєктивним в питанні геноциду, а тепер не хочете з цим розбиратись.
Типу коли був збройний конфлікт і окупація територій тоді - було виправданим і "не геноцидом" невиплата пенсій комуністами. А збройний конфлікт зараз це "зовсім інше" і абсолютно не порівнянний процес. Зараз у нас в конфлікті і зброї немає, і військ-окупантів другої держави, і окупованих територій. Прямо таки як порівнювати кругле з важким, ага ага.

<< [1] 2 3 4 5 ... >>   (20)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2020