ЛIГА.net
Форумы :: Автофорум :: Авто, куплене з проходження експерта в МРЕО, виявилось з перебитим номером кузова
EMail:

5/12/18 16:51  Tatyanyshka
>
с-сыл 5/12/18 15:47
Так
5/12/18 16:50  Tatyanyshka
>
Евгений Осычнюк 5/12/18 16:40
Розуміння того, що авто експлуатувати не можна вже прийшло. Адвокат перший мене покинув і заблокував, (хоча кошти отримав) певно зозумів, що нічого не вийде. Подавала сама клопотання щоб змінити статус у справі з свідка на потерпілу - відмовили. Новий адвокат допоміг написати клопотання на передачу авто на зберігання - теж відмовили, слідчі дї ведуть (майже рік). Думаю чи подати заяву в поліцію на МРЕО... але в договорі авто 40000 грн.
5/12/18 16:45  Sven
>
Евгений Осычнюк 5/12/18 16:36
Забавный Вы тип. Везде свои "пять копеек" норовите вставить. По поводу и - без.
5/12/18 16:40  Евгений Осычнюк
>
Tatyanyshka 5/12/18 13:48
Згоден з дописом від 5/12/18 15:56 щодо адвоката. Взагалі макимум, що можна "вижати" таких ситуаціях - це повернути авто, і розібрати на запчастини. Їздити на ньому вже ніхто не зможе. Також гіпотетично мождиве стягнення збитків, пов"язаних з неякісною експертизою, але це вже "вищий пілотаж", лише для фахівця високої кваліфікації.
5/12/18 16:36  Евгений Осычнюк
>
Sven 5/12/18 15:56
Не создавайте ненужные иллюзии. Если номера перебиты, то "восстанавливать свои права на авто как добросовестного приобретателя" не выйдет в любом случае, потому что "Забороняється експлуатація...ідентифікаційні номери складових частин яких ...знищені чи підроблені...". [link] Это - имеративная норма, без всяких исключений.
5/12/18 15:56  Sven
>
Здесь без адвоката - никак.
Ситуация прискорбная, но такое у нас случается. Если все обстоит так, как Вы рассказывали, дорога одна - в суд.
Регистрацию авто, по ходу, уже аннулировали (а может и нет, здесь, как карта ляжет).
Через суд придется восстанавливать свои права на авто как добросовестного приобретателя.
Подробности Вам адвокат поведает.
5/12/18 15:47  с-сыл
>
наверное завели уголовное дело,да?
5/12/18 13:48  Tatyanyshka
В листопаді 2017 року купила авто мазда 6, яке було зняте з реєстрації в одному МРЕО і з проходження експерта поставлене на мене в іншому МРЕО. Через три місяці виникла гостра необхідність коштів і я спробувала авто продати, і в МРЕО викликають поліцію і авто забирають з подальшим накладенням арешту. Експертиза підтвердила факт перебиття і встановила попередній номер кузова. Авто на збеігання не віддають. Як вернути хоч щось? Чи є сенс писати заяву в поліцю чи покуратуру на експертів МРЕО? Одна виховую двох дітей, дуже скрутно все і тяжко і тут ще таке...

<< 1 [2] >>   (2)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2019