ЛIГА.net
Форумы :: Автофорум :: ДТП и договор лизинга
Сообщение:
Ваше имя:
EMail:

 
7/01/19 18:09  Женщина за рулем
>
Женщина за рулем 7/01/19 15:43
И можно ли лизингодателя не указывать в качестве третьего лица в иске?
7/01/19 15:43  Женщина за рулем
Добрый день. Завтра подаю иск. Постановление про админ. правопорушення набрало законной силы.
Но моя машина в лизинге.
Відповідно до п.13 Постанови №4 від 01.03.2013 року Пленуму вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання застосування судами законодавства при вирішення спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки» «Враховуючи, що відповідно до статей 386, 395, 396 ЦК положення щодо захисту права власності поширюються також на осіб, які хоч і не є власниками, але володіють майном на праві господарського відання, оперативного управління або на іншій підставі, передбаченій законом чи договором (речове право), такі особи також мають право вимагати відшкодування шкоди, завданої цьому майну.
Можно ли в иске не прописывать, что авто в лизинге + все нюансы по договору?? ведь согласно законодательства виновник должен мне компенсировать ущерб.
Все нюансы могу судье обрисовать уже в судебном заседании.

  (1)

  • Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2019