ЛIГА.net
Форумы :: Политфорум :: Президент України Володимир Зеленський. Що від нього насправді чекати?
9/12/19 15:02  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 9/12/19 09:44
"А "зіц-прєдсєдатєля" завжди можна знайти" (с) - та Ви шо, правда? Такого, щоб від нього за кілометр не відгонило "Фунтом", і щоб одночасно він був камікадзе? Як практик з деяких аналогічних питань хочу зауважити, що це дуже непросто. І головне: а який у Зелі стимул, щоб витворяти вчинки, що нагадують державну зраду? На кліничного дебіла він не схожий, і повинен розуміти, що у сучасному світі з валізою доларів не сховатись, ФБР з Інтерполом з-під землі дістануть. І в РФ бігти не має сенсу, бо там як не через 5, так через 10 років влада зміниться, і можуть видасти, і "посадити в клітку, як жирафу" (с). А Зеля ще дуже молода людина, на відміну від того ж Янека.
9/12/19 11:42  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 11:28
Окей. Воля ваша.
9/12/19 11:28  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 10:34
Олександре, Ви розучились читати написане?
"Я "прицепился" до найвищої посадової особи України, яка творить чорті шо на шкоду країни.", а не до Зелі.
Що тут не зрозуміло?
І якщо Ви не бачите зміни напрямку руху країни в 14-19 роках і зараз, то вибачайте. Я не офтальмолог.
Лікуйтесь уринотерапією від Зелі. ;)
9/12/19 10:34  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 10:23
Вы настолько к Зеле равнодушны, что создали соответствующие темы и\или активно в них участвуете ? :) Не смешите, Петрович!
Касательно шкоды стране- а кто действовал не во вред ? Были такие ?
Это еще больше смешит, чес слово.
9/12/19 10:23  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 10:15
Я? "прицепился"? "к Зеле"?
Та сто літ він мені здався!
Нехай йде по саунах на піаніні грати - й слова не скажу про те лайно.
Хіба що те лайно знову почне Україну зі шлюхами порівнювати.
Я "прицепился" до найвищої посадової особи України, яка творить чорті шо на шкоду країни.
А наступним Сівоха буде? Тоді ой. ;)))
9/12/19 10:15  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 10:03
Зная Вас много лет уверен что Вы человек разумный и мыслящий. Что же Вы прицепились к Зеле? :) Он результат и итог. И скорее всего будущий его приемник окажется еще хуже - иначе и быть не может в этой стране. :) Наслаждайтесь , Петрович ! :)) А то складывается такое впечатление что Вы проспали весь маршрут и проснулись на последней остановке и переполнены возмущением :)
9/12/19 10:05  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 09:48
Ага - "пожвлів вовк кобилу, оставив хвіст та гриву". Уніжений. ;))))
9/12/19 10:03  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 09:51
Сашко, "не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, особливо коли її там немає". ;))))
Я лиш хотів сказати, що "потрібну" людину завжди можна знайти.
9/12/19 09:51  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 09:44
Диплом и знания не всегда синонимичны :) Вам ехать или шашечки?
Это первый посадовец без профильного? А есть профильное, где на премьеров учат? А как же Рома без диплома (с) ?
9/12/19 09:48  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 09:41
Жалость унижает в первую очередь того кто жалеет :)
9/12/19 09:47  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 09:39
Я таких вчынков могу насобирать на каждого бывшего преза. Но отношение к ним останется дифференцированным. А по большому счету они даже для меня останутся пускай и бывшими, но президентами. Табель о рангах, знаете ли. Цветовая дифференциация штанов. Объективно они останутся в истории этой страны , а вот я этим похвастаться не могу и не смогу.
Я это к тому что обективность оценки противника\ситуации всегда во благо оценщику если предусматривается сопротивление\адаптация . И в бизнесе это правило работает, и даже в шахматах , и даже если шахматы используются для игры " в Чапаева" :) Нельзя переоценивать и недооценивать -это чревато. Делать из Зе монолитное и рафинированное зло по меньшей мере глупо и бесперспективно.
9/12/19 09:44  VP_Son
>
Евгений Осычнюк 9/12/19 08:58
" формально підписувати повинна інша людина" - безумовно.
формально
інша людина
А "зіц-прєдсєдатєля" завжди можна знайти.
От знайшли ж Прем'єра з дипломом "недержавного зразка". ;)))
9/12/19 09:41  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 09:31
Нє, бубочку пожаліти треба, біндяжку. ;)))
9/12/19 09:39  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 08:51
Тю, а чому "сліпе"? Я зневажаю його за конкретні вчинки. Перерахувати? ;)
А як ще можна відноситись до брехливої, ссикливої некваліфікованої табурєтки, яку ляльководи зробили преЗЕдентом?
9/12/19 09:31  нехочуха
>
VP_Son 9/12/19 09:03
При всей своей неприязни к Зеле я не готов обвинить в патологической любви к деньгам. Не прослеживаю патологии и все тут.
И конспиративные версии и гипотезы в его отношении тоже не рассматриваю.
Зе през и это факт. Дрейф Украины в сторону кацапов неизбежен объективно и происходит медленно и планомерно - это тоже факт.
Газопровод из обоюдоострого экономического и политического инструмента превращается в фикцию это тоже объективная реальность, которая формировалась длительное время - это тоже уже почти факт.
Латентная федерализация на первом этапе как закономерный итог капитуляции это тоже ближний горизонт, но не хочу повторяться.
Только нужно ли во всем этом винить исключительно клоуна ?!
9/12/19 09:03  VP_Son
>
нехочуха 9/12/19 08:45
Тю, то просто "версія" - є таке слово. ;)
Але в тому, що гроші будуть(чи вже були?) запропоновані якимось чином - в мене немає сумніву, чесно кажучи.
А як саме - то вже другорядне.

Чи у Вас є сумніви в тому, що Зеля "грошики любить"?
Мабуть 41 мільйон баксів виведених з Привату на його офшорку - то він гроші від кривавого бариги спасав, щоб в Україну вкласти. А потім забув просто. Запрацювався. ;))))
9/12/19 08:58  Евгений Осычнюк
>
VP_Son 8/12/19 21:07
Так от я і поставив питання, як юрист. Тому що підписувати газові угоди може або Коболєв, або Гончарук, при належному оформленні повноважень (я не читав статутні документи того оператора, на балансі якого відтепер буде ГТС). Так, пікантність ситуації в тому, що в очах електората тепер саме з Зелі спитають за все - починаючи від вибитої шибки, і аж до...ну, самі розумієте. Але ж формально підписувати повинна інша людина, яка має свій розум у голові, і не має бажання висіти на дереві, або сидіти у камері, через деякий час після підписання. Досвід Йулі, імхо, є в цьому сенсі дуже повчальним.
9/12/19 08:51  нехочуха
>
VP_Son 8/12/19 21:07
За туман в аэропорту тоже Зе ? :)
пы.сы.
Откуда у Вас, уважаемого, интеллигентного и образованного человека, такое слепое отвращение к Зе ? Да, Зе профнепригоден , но факт остается фактом и объективную реальность нужно принимать дабы избежать необратимой деформации личности.
9/12/19 08:45  нехочуха
>
VP_Son 8/12/19 11:43
Роме нужно лечиться в стационаре . :)
"Путин предложит Зеленскому денег" (с) Рома взялся это утверждать исходя из результатов проникновения в черепную коробку Пуйла ? Иначе как объяснить утвердительную и безапелляционную форму ?

"Вот так просто и незамысловато." (с) Остается вопрос о ньюансах. Сие предложение прозвучит до рукопожатия или после ? Или вместо?

Рома написал не просто бред , но написал его в категоричной форме. :) Я понимаю и принимаю что каждый мыслит в меру своих возможностей и парадигмы ,но в данном случае это не просто сова на глобус, и не просто впихивание невпихуемого - это за гранью.
8/12/19 21:07  VP_Son
>
Евгений Осычнюк 8/12/19 15:19
Цікаво чути подібне питання від юриста. ;)
Хоча...
Зе зараз відповідає за ВСЕ - бо у нього є не лише "на 100% його прокурор", а і на 100% його більшість в Раді і на 100% його Кабмін.
Такого не було НІ В КОГО з попередніх Президентів.

<< 1 2 3 4 [5] ... >>   (22)

• Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2020