ЛIГА.net
Форумы :: Земля и Недвижимость :: Чи має право міська влада знести могилу?
Сообщение:
Ваше имя:
EMail:

 
3/05/19 13:02  Victor
>
хелп1 20/04/19 16:59
Могила і пам'ятник - різні речі.
Могила - див. ЗУ "Про поховання та похоронну справу". Зокрема ст. 23: "Існуючі місця поховання не підлягають знесенню і можуть бути перенесені тільки за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування у випадку постійного підтоплення, зсуву, землетрусу або іншого стихійного лиха".
Пам'ятник - МАФ, див. ЗУ "Про благоустрій населених пунктів" та місцеві правила благоустрою. Знести (демонтувати) можуть.
20/04/19 16:59  хелп1
чи має право міська влада знести могилу ( пам'ятник) захоронення радянських солдатів, в якому нпа можна почитати процедури'у?

  (1)

  • Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2019