ЛIГА.net
Форумы :: Работа и Образование :: Супруга подаёт декларацию, как госслужащий
Сообщение:
Ваше имя:
EMail:

 
21/05/20 18:25  ARM
>
Стас90 21/05/20 15:11
Не цы:
Якщо член сім'ї суб'єкта декларування відмовив йому у наданні всієї або частини інформації, що повинна бути відображена в декларації, і при цьому самому суб'єкту декларування ця інформація не відома, він обирає у відповідних полях електронної форми декларації помітку "Член сім'ї не надав інформації". Якщо член сім'ї відмовився надати таку інформацію, але ця інформація відома
суб'єкту декларування або може бути ним отримана з офіційних джерел (наприклад, правовстановлюючі документи, відповідні державні реєстри), то суб'єкт декларування повинен відобразити у декларації всю відому йому інформацію. Якщо члену сім'ї відповідна інформація не відома і вона не може бути ним отримана із офіційних джерел (наприклад, правовстановлюючі документи, відповідні державні реєстри), то у відповідних полях електронної форми декларації слід обрати помітку "Не відомо" (якщо така помітка доступна у відповідному полі згідно з Технічними вимогами до полів форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що затверджуються Національним агентством).
21/05/20 15:39  гы
>
Стас90 21/05/20 15:11
Последствия могут быть, а могут и не быть. Чтоб наверняка, подкиньте ей наркотики
21/05/20 15:11  Стас90
Такая вот ситуация. Супруга - мелкий гос.служащий, должна подавать декларацию, в т.ч. в ней указывается и про имущество мужа. Супруга не в курсе, что по мимо нашего места жительства, у меня имеются ещё два дома, оформленных на меня. Собственно, они были ещё до брака у меня. Информировать супругу о своих домах, и небольшом счёте в банке на случай кризисов, я не планирую. Таким образом, супруга в своей декларации данный факт не учтет, т.к. и не в курсе. Подскажите, какие у нее могут быть последствия с такой декларацией?

  (1)

  • Главная
  • Новости
  • Бизнес
  • Финансы
  • Курсы валют
  • Форумы
  • ©Информационное агентство ЛІГАБізнесІнформ, 2022